Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ki tölti még egyedül a karácso...

Ki tölti még egyedül a karácsonyt?

Figyelt kérdés

ÉN megint egyedül fogom tölteni, sajns nicnsenek ismerőseim, se család .

26/F


2018. dec. 21. 21:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Én is, az egyetlen családtagommal. Nekem sincs senkim és sajnos soha nem is lesz. kitartás neked 17f
2018. dec. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én is,ahogy elég régóta.
2018. dec. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Na, de miért nem alapítottál még saját családot, kedves kérdező?
2018. dec. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Sajnos én is . Két ünnep közt dolgozunk és szabadságom nem maradt így meg szívtam második év , hogy egyedül leszek karácsonykor bá 25-én kisebb baráti társasággal lehet be ülünk valahova találkozni és annyi . Csak a bökkenő , hogy én vagyok egyedül magyar a csapatbol német és angol barátaim vannak . De azért eléggé fáj , hogy idén karácsonykor is 2000km-re leszek a szüleimtől és a hugomtól mivel ők otthon én angliában élek . 19F
2018. dec. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
45%

Én nem. De ha gondolod, vagy valaki gondolja aki magányos szívesen beszélgetek vele. Csak szólok, nem vagyok homár, sem szekszuális ragadozó, csak szeretek beszélgetni, autókról, politikáról, fociról, meg úgy bármiről.


20/F

2018. dec. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hogyhogy nincsenek se ismerőseid, se családod? Tényleg senkid sincs? Egyetlen rokon sem? Nem érdekel senki, talán csak magaddal foglalkozol, hogy így egyedül maradtál?


Van egy mondás: "Senki sem magányos, akit érdekel egy másik ember sorsa."

2018. dec. 22. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Sziasztok.

Én is egyedül töltöm a karácsonyt. vagyis nem teljesen egyedül, itt van mellettem a kis kutyám :)

27N

2018. dec. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kérdező!


Aki csak a külsődért szeret, azzal nem is érdemes családot alapítani - csak szólok és bocs, hogy itt válaszolok az üzenetedre, de privikre nem szoktam reagálni, sajnos sok a belsőleg szinten aluli kretén. :D


Nem mondta senki, hogy könnyű, de nem is lehetetlen és én vagyok erre az élő példa! Boldog karit! :)

2018. dec. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Utolso valaszolo, en nem irtam neked privat utenetet
2018. dec. 25. 09:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!