Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nektek nem rossz abba belegond...

Nektek nem rossz abba belegondolni, hogy a családon kivül nincs senkitek?

Figyelt kérdés
Senkinek se vagytok fontosak,senki se tud meghallgatni,senkivel se tudsz hülyéskedni,senkit se tudsz szerezni,mert egyedül vagy. Nekem már nagyon rossz.
2018. dec. 22. 20:14
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
szeretni'
2018. dec. 22. 20:17
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Családom sincs, legalábbis olyan formában, mint a legtöbb embernek. Tehát a kérdésedre a válasz: már megszoktam.
2018. dec. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
38%

Néha még őket is soknak érzem 😂

De vannak barátaim, kollégáim is. Plussz ha megakarok ismerni valaki újat arra is képes vagyok.

Ezért nem értem a magányos vergődőket, ez egy olyan dolog ami ellen elég könnyen lehet tenni

2018. dec. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Nekem sincs. Családom se. Ez van

Pedig csak 17 vagyok de már én is rájöttem hogy semmi értelme nem lenne tovább élni. De ha van család akkor minimum értük élj tovább

2018. dec. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
jó lenne de most ez van, majd változik
2018. dec. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
nekem van szerencsére barátom meg barátaim is vannak páran, akik évente párszor érdeklődnek a hogylétem felől/oda-vissza :D
2018. dec. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
De, sokszor nagyon rossz, annak ellenére, hogy én is megszoktam már ezt az állapotot. Hiányzik egy olyan ember, aki ért engem.
2018. dec. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Aki szeretne, írhat nekem, szívesen barátkoznék. 28F
2018. dec. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Mostanában érzem ennek a hiányát, fontosságát. Egy csomó dologról le vagyok maradva az életben amiatt, mert képtelen vagyok extrovertált lenni.
2018. dec. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
56%
Néha igen, de évek óta ez van, úgyhogy hozzászoktam. Persze szeretnék változtatni rajta, de nem tudom hogyan. Nagyon nehezen kommunikálok. 18/L
2018. dec. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!