Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Aki egyedül tölti a karácsonyt...

Aki egyedül tölti a karácsonyt, mit csináltok?

Figyelt kérdés
Díszítettetek azért, allítotok fát, főztök vagy rendeltek kaját? Olyanok írjanak légyszi, akik tényleg egyedül töltik. A család a másik szobában, az nem egyedüllét.

2018. dec. 23. 12:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
Amit bármikor. Tv-zek, netezek, ilyesmi. Kicsit többet iszok :-) Dekoráció vagy fa nincs. Szenteste meg meló.
2018. dec. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%

én külföldön élek, sajnos nem megyek haza, szóval egyedül töltöm. 25-26-án dolgozni megyek, hajnalban kelek, szóval már meglesz az alphangja a karácsonynak. 26-án egykét baráttal összefutunk, nagyjából ennyi a tervem.

Van egykét díszem, égősort raktam ki, karácsonyfa meg egy kis asztali dekor valami lesz, minek állítsak karácsonyfát egymagamnak?

Enni sem fogok se bejglit, se szaloncukrot, igazából vettem ilyen félkész fagyasztott pulykát, bedobom a sütőbe, és kész. Ünnepi ebéd alapból egy szendvics lesz a dohányzóban melóban...

Nagyjából ennyi lesz nekem a karácsony, megpróbálom elfoglalni magam.

2018. dec. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
97%

Én öcsémmel töltöm a karácsonyt. Fát nem fogunk állítani, sütni fözni nem fogunk és inni se.

Édesanyánk a párjához megy karácsonyra. Öcsémet és engem nem hívtak meg.

Szóval majd lefoglaljuk magunkat.

16F, 12F.

2018. dec. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Aki karácsonykor egyedül van, az az év többi napján is hasonlóan viselkedik. Semmilyen különbség nincs most, mint máskor. Ezt realizálom és tovább lépek a gondolataimmal és neki fogok az egyik hibbimnak.

Most pl utazás közben gyk-zom. Aztán kirándulok, haza megyek és a reggel megfőzött kaját fogom elfogyasztani. Este edzek, majd játszom 2 órát. Aztán olvasok lefekvés előtt.

Honlap tanulni fogok, ahogy tegnap is. De csak 4x 40percet. Közben takarítás, főzés, mosás. Aztán megyek mozogni. Majd kaja. Délután megnézem a 7 nővér filmet. Este megyek bulizni a helyi szórakoztató ipari egységbe. A héten még lesz egy játék eset, egy színház, lehet a bringám is szerelem majd. Programozni is fogok, mert most Python-t kezdtem tanulni.

Vendégségbe is megyek majd haverhoz. És szilveszterkor kinézek a városba, valami társasághiz hozzácsapódom. Ott jó bulik szoktak lenni.

Na meg jó sok kaját fogok csinálni. Nézek új recepteket :)

2018. dec. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
94%

Mintha nem is lenne karácsony.

Na jó a szokásosnál szarabbul érzem magam, hogy más ünnepel.

2018. dec. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
92%
Fa nem lesz, bánat van, alig várom, hogy mehessek végre dolgozni.
2018. dec. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy családtagom van, ő kirakott pár díszt a polcra és ennyi. Azon kivül semmit nem fogunk csinálni, ugyan olyan sad nap mint a többi.
2018. dec. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
33%

Fa nincs, 2 éve kaptam egy csajtól egy fa jellegű kúpot kartonból feldíszítve modern fapótlónak, azt veszem elő.

Bár lehet elő se veszem.

A másik szobában is jó az...

Főzni nem főzök, már vettem tegnap előtt 3 adag kínait, az jó lesz még holnap után is, mivel ma meg holnap még dolgozok...

Család 60, illetve 150 km-re.

Ha véletlen kerül valami nő akkor dugok is, ha nem, akkor max recskázok, meg netezek és tévézek.

Aztán füldugóval alszok, hogy valamit tudjak pihenni kedd hajnalra...

2018. dec. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
54%

Netet bújom de már végtelenül unom, fa nincs, csak 30 cm műfenyőcske, család a másik szobába de olyan, mintha nem is léteznének :D


unalmas beszélgetések stb.


Kaja a hűtőben.


A macskáknak kéne valami házikót barkácsolni, ne fázzanak annyira kint.


Ma az összes ruhámat kimostam például és a szobámat takarítottam.


Fater talált két agancsot annak kéne még a talpfáját megcsinálni, megígértem megcsinálom neki, de nem volt még kedvem hozzá.


Meg takarítani se ártana kint és meló is van, ja és a sthilt meg a flexet bizony azért is beindítom :D hagy örüljön a falunépe :D


Csaj dolog meg nyáron volt de nem jöttek össze a dolgok így az éven se dugtam, de most kinéztem egy csajt és lehet elhívom szilveszterezni, sétálni ilyenek, meg viszek páleszt is ne fázzunk.


Tavalyi év az nagyon tré volt, meg az összes idén nem akarok otthon lenni.


Barátaim nincsenek csak ilyen alkalmiak, tesóm meg még nálam is zárkózottabb és vele elmenni valahova, még lehangolóbb.


24/F

2018. dec. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
73%
Megebédelek, jógázom, olvasok, fürdöm.
2018. dec. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!