Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szeretethiányos magányos emberek?

Szeretethiányos magányos emberek?

Figyelt kérdés

Érdekelnének azok az emberek akik magányosak öngyűlölőek és valószínűleg az ünnepek miatt is rosszul érzik magukat. Van aki még nem fog karácsonyozni?

Ha nem, akkor mit fogtok csinálni így egyedül?

privátba szívesen meghallgatok mindenkit hátha az őszinte véleményem vagy a segítségem tényleg segítene valakinek egy kicsit.



2018. dec. 23. 18:05
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
76%
Alszom, eszem, filmezek.
2018. dec. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
19%
Filmben van a családom. Utána beveszem a gyogyszeremet és vége a karácsonynak.
2018. dec. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
40%
Én egyedül élek,de egyáltalán nem zavar.Ugyanúgy elvagyok,mint mások akik együtt ünnepelnek.Talán még jobban is,nem kell másokhoz alkalmazkodnom.
2018. dec. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
3-as ha neked ez jó akkor nice :) Első kettő nektek nem is hiányzik egy barát/barátnő? Csak úgy ülni itthon..?
2018. dec. 23. 18:49
 5/21 anonim ***** válasza:

Vannak :D nálam még karácsonyfa se lesz. Max eszek, iszok és ennyi.

Hogy hiányzik egy barát vagy barátnő?

2 barátom van, de a távolság végett nem tudok velük találkozni. De ők sem tartják a karácsonyt.

Barátnő? Most egy jó ideig nem akarok kapcsolatot, de sose tudni mit hoz a sors. :D

2018. dec. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Így van utolsó. Ha akarsz dumálni vagy ilyesmi itt vagyunk szerintem páran. Boldog karácsonyt.. utálom ha ezt mondják de másoknak ezt kivánom :D
2018. dec. 23. 19:03
 7/21 anonim ***** válasza:
7%
Én ezt mindig kivül állóként nézem. Szociálisan szeretem eldönteni melyik a válalhatobb. Karácsony nekem csak egy tárgy, ami gyorsan tönkre megy. Nincs ehez hebertusi kép, ami alá támsztaná baratnöket az életemben vagy máséban.
2018. dec. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Első vagyok.


Most éppen hiányzik kéne már szereznem.

2018. dec. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Sok sikert. És mit akarsz tenni, mivel fogsz próbálkozni?
2018. dec. 23. 19:28
 10/21 anonim ***** válasza:
32%

Nézd kevesen merik leirni a tutit,de én leirom most!

Tehát az van hogy a magányos férfiak és nők közt tudod mi a külömbség? A férfiak bármikor tennének ellene és ha itt egy magányos lány komolyan gondolná a magányát tehát hiányzana neki egy ölelés és egy forró tea,akkor egy pasi bármikor hajlandó lenne segiteni neki,és nem keresné a kifogásokat.Mig egy magányos lány az akkorsem tenné meg ezt (hogy találkozzon egy szintén magányos férfiaval) ha fegyvert tartanának a tarkójához.Már eleve előre levan gyártva a női egyban ezernyi verzió,biztos sorozatgyilkos,egy szexmániás perverz állat,csak dugni akar,biztos ki akar rabolni stb..Tehát az itteni férfiak alapból halálra vannak itélve már amúgy is,ők nem képesek szeretni és egész évben egy senkik és érzés nélküliek,egy maréknyi szemét mind..

2018. dec. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!