Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért szeretek ennyire egyedül...

Miért szeretek ennyire egyedül lenni?

Figyelt kérdés
Introvertált vagyok, szóval tudom, hogy alapvetően ilyen a személyiségem...de régebben azért vágytam társas eseményekre, meg hogy valaki legyen mellettem. Mostanában nem érzem ezt. Szeretek egyedül lenni. Csak pihenni, zenét hallgatni, sétálni, olvasni, nyugalomban lenni. Nem vágyom párkapcsolatra, nem akarom minden időmet a barátaimmal tölteni, nincs kedvem üres, felesleges beszélgetésekhez. Vajon miért lehet ez? Talán ez csak egy ilyen szakasz az életemben? 20/L

2018. dec. 23. 20:21
 1/2 anonim ***** válasza:
34%
itt is ez van..gondolom nem volt még jó kapcsolatunk..ami ugyanez a nyugi lenne csak ketten, elszórakoztatva egymást..
2018. dec. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem rátaláltál egyfajta belső békére, és ezért nem kell folyton mások társasága, tudsz (vagy mersz) magadra figyelni. Amit üresnek, feleslegesnek tartasz, ahhoz miért is volna kedved? A fontos dolgokat sok esetben kevés szóban is el lehet mondani.
2018. dec. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!