Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Magány, egyedüllét

A kérdés

Van itt még olyan aki egyedül tölti a szentestét?

Én igen,de nem azért mert nincs családom hanem mert a munkahelyen vagyok,holnap reggel végzek.Holnap igaz a családdal leszek de attól még magányos vagyok mert nincs barátnőm.

2018. dec. 24. 16:36  Privát üzenet  

A válaszok
Nézd, nekem olyan családom van, hogy azt kívánom bárcsak egyedül tölteném

A válasz 67%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont 2018. dec. 24. 16:41 Privát üzenet

Igen, most épp fekszek, nyomkodom a telefonom, és nézem a plafont...és itt dorombol a macskám az ágyamon.

Dee én Boldog Karácsonyt Kívánok!

Annak,aki ezt olvassa! 🎀🎄💝💖

A válasz 87%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont 2018. dec. 24. 16:45 Privát üzenet

16:45

Mindenkinek Boldog Karácsonyt!

A válasz 78%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont 2018. dec. 24. 16:59 Privát üzenet
Ne búslakodjatok! Nekem is olyan "családom" van, hogy alig vártam, hogy nélkülük töltsem a karácsonyt. Most meg az a baj, hogy nem igazán van kivel tölteni. Az embernek mindig épp az nem jó, ami van. :) Ha arra gondolsz, hogy milyen lehetne és nem arra figyelsz, hogy valójában milyen, akkor sosem leszel elégedett. A pozitív dolgokra kell fókuszálni és egyből szebb lesz minden! Boldog Karácsonyt!:)

A válasz 91%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 90%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont 2018. dec. 24. 17:06 Privát üzenet
Nálunk a család fele lehangolt, depressziós, konkrétan idegösszeomlás szélén állnak. Én eddig úgy néztem, hogy egészen jó/átlagos év volt, de mióta itthon vagyok le vagyok hangolva. Alig várom, hogy egyedül lehessek és ne itt kelljen gubbasztanom, mert konkrétan olyan mintha valami halotti virrasztáson lennénk.

A válasz 47%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/7Időpont 2018. dec. 24. 17:48 Privát üzenet
Ne panaszkodj. Neked legalabb van allasod. Es semmit se kell csinalnod hisz raersz ide irogatni.

A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont 2018. dec. 24. 18:06 Privát üzenet
Senki nincs egyedül, vagy a belső zsiger-hangja vele van, vagy isten aki hívő, ki melyiket veszi észre.

A válaszíró 55%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/7Időpont 2018. dec. 24. 20:23 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Vannak akik hasonlóan egyedül töltik 4 fal közt a Szentestét holnap?
Akik egyedül töltik a szentestét, mit gondolnak, éreznek ilyenkor?
Ki tölti a párjával a szentestét? Ilyenkor elmentek éjféli misére? Ki tölti egyedül, pár nélkül? Ti mit csináltok?
Van itt valaki, aki szintén egyedül tölti a szentestét? Kitalálhatnánk valamit esleg közösen, mert nem jó érzés! Csak baráti együttlétre gondolok, pl. beülhetnénk valahová...
Van itt valaki, aki szintén egyedül tölti a szentestét? Talán kitalálhatnánk valamit közösen, mert nem jó érzés! Csak baráti együttlétre gondolok, semmi másra, pl. beülhetnénk...
Tavaly egyedül töltöttem a karácsonyt nagyon rossz volt. Idén se találtam még társat, így megint egyedül leszek. Vannak itt olyanok akik velem töltenék a szentestét? Lehetne...

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Magány, egyedüllét rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!