Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van itt még olyan aki egyedül...

Van itt még olyan aki egyedül tölti a szentestét?

Figyelt kérdés
Én igen,de nem azért mert nincs családom hanem mert a munkahelyen vagyok,holnap reggel végzek.Holnap igaz a családdal leszek de attól még magányos vagyok mert nincs barátnőm.
2018. dec. 24. 16:36
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
Nézd, nekem olyan családom van, hogy azt kívánom bárcsak egyedül tölteném
2018. dec. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%

Igen, most épp fekszek, nyomkodom a telefonom, és nézem a plafont...és itt dorombol a macskám az ágyamon.


Dee én Boldog Karácsonyt Kívánok!

Annak,aki ezt olvassa! 🎀🎄💝💖

2018. dec. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%

16:45


Mindenkinek Boldog Karácsonyt!

2018. dec. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
96%
Ne búslakodjatok! Nekem is olyan "családom" van, hogy alig vártam, hogy nélkülük töltsem a karácsonyt. Most meg az a baj, hogy nem igazán van kivel tölteni. Az embernek mindig épp az nem jó, ami van. :) Ha arra gondolsz, hogy milyen lehetne és nem arra figyelsz, hogy valójában milyen, akkor sosem leszel elégedett. A pozitív dolgokra kell fókuszálni és egyből szebb lesz minden! Boldog Karácsonyt!:)
2018. dec. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
24%
Nálunk a család fele lehangolt, depressziós, konkrétan idegösszeomlás szélén állnak. Én eddig úgy néztem, hogy egészen jó/átlagos év volt, de mióta itthon vagyok le vagyok hangolva. Alig várom, hogy egyedül lehessek és ne itt kelljen gubbasztanom, mert konkrétan olyan mintha valami halotti virrasztáson lennénk.
2018. dec. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne panaszkodj. Neked legalabb van allasod. Es semmit se kell csinalnod hisz raersz ide irogatni.
2018. dec. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Senki nincs egyedül, vagy a belső zsiger-hangja vele van, vagy isten aki hívő, ki melyiket veszi észre.
2018. dec. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!