Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mért vagyok folyton szomorú?...

Mért vagyok folyton szomorú? Maganyosnak érzem magam és azt érzem folyton hianyzik valami a szívemből ürességet érzek Ez mért van mit tegyek?

Figyelt kérdés
Meg van mindenem barátok szép családban élek egeszsegés vagyok iskolába járok és szorakozok is a barátokkal eleget egy normalis fiatal lány életet élek, de akkor mégis, mért vagyok folyton szomorú? Rengeteget depizem pedig nincs nagyon problémam lehet zseretet hiányos vagyok ez attól van?

2018. dec. 25. 00:50
 1/5 anonim ***** válasza:
60%

Igen, ez lehet a szeretethiánytol is.

Nem tudom mennyi idős vagy, de gondolom olyan 15-20 között, talán egy fiú hiányzik, aki szeretne, és te is szeretnéd.

2018. dec. 25. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

18 vagyok.

Igen igazad lehet, mert tényleg mindenem megvan szerintem és normalisan élek sokszor haragszom is magamra, de akkor megis mért vagyok depis..mikor jó életem van nem értem..

De akk a válasz a szeretet hiány? Nem volt még kapcsolatom és szerelmes se voltam meg akkor ezek szerint ideje lenne már? Azért van ez az egész?

2018. dec. 25. 01:18
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A korosztályodra jellemző tud lenni a megmagyarázhatatlan depi, majd elmúlik, ne aggódj miatta, még te is csak keresed önmagad, ilyenkor ez természetes. Tényleg lehet, hogy hiányzik egy fiú, majd eljön az is, ne stresszelj rá.
2018. dec. 25. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Isten hiányzik a szìvedből.

A biblia szerint csak kèrned kell,hogy költözzön be szìvedbe. ( a mèrhetetlen szeretet.)

"Isten a szeretet"

2018. dec. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A remény soha nem hagy el.❤️
2018. dec. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!