Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » A szeretethiányba bele lehet...

A szeretethiányba bele lehet betegedni? Fizikai tünetek is jelentkezhetnek egy idő után?

Figyelt kérdés
Van itt aki ilyennel szenved?
2018. dec. 25. 11:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy bele... én régebben (4-5 éve) szabályosan sokat voltam beteg,volt hogy alig ettem,gyenge voltam de ez a gyengeségemből adódott nem konkrétan a szeretetihányból hanem abból hogy én nem szerettem magam annyira eléggé hogy ne szomorkodjak és "kínozzam" magam.
2018. dec. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Olyan, mint mikor a növényeknek nem adsz vìzet...
2018. dec. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Bele is lehet halni. Ezen az úton vagyok.
2018. dec. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Attól függ,hogy kezeled a dolgot.Sok mindenki küzd vele,valami másra kell átirányítani a figyelmet,valamilyen aktivitással lekötni magunkat ilyenkor. Persze attól még eszedbe juthat mi az ami hiányzik,fájhat is olykor.
2018. dec. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Ehhez kene a sajat ero akarat. Átlepni onmagát, nem a sajnalatra gondolni, hanem tenni. Csak az ilyen ember azert nem tud tenni, mert folyamatosan faj.

Az ilyen unnepek a legdurvabbak. Ahol minden a szeretetre a csaladra,a tarsra epul. Igy kéne ez lenne a normalis

2018. dec. 26. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!