Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan legyek menő, sikeres,...

Hogyan legyek menő, sikeres, népszerű?

Figyelt kérdés
Miért nem tudom élni a saját életem? miért nincsen senki se mellettem? olyan egyedül vagyok mindig

2018. dec. 25. 19:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Mesélj egy kicsit magadról, ez így qrva kevés, kérdező pajtás.
2018. dec. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Jelenleg tanulok és mellette a sportolás ami érdekel (pectus excavatum-om van és szeretném javítani)


Nincs úgy barátom, csak haverok akik csicskák és hülyék


Még mire vagy kiváncsi?

2018. dec. 25. 21:00
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél egy BMW-t. Ja és mindenkit kezelj úgy, hogy csicskák, és csak magaddal törődj, ha hibát vétesz fogdd másra, háríts. Ennyi a titok.
2018. dec. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

A kérdès teljesen más, mint amit leírtál.

Ha sikeres meg nèpszerű akarsz lenni akkor nèzd meg mit csinálnak azok az emberek, akik azok ès tanulj belőlük.

Ha nepszeru vagy nem azt jelenti, hogy lesz valaki melletted, nem lesz meg ettol eleted szerelme,se eletreszolo barataid. Ehhez nem kell nepszerunek lenned

2018. dec. 26. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
85%
Hát ez nyolc éves aggyal nem fog menni...!
2018. dec. 26. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
47%

Kérdező, szerinted egyedül neked merült fel ilyen kérdés az agyadban?


Mindenki szeretne sikeres, menő, népszerű lenni. Csakhogy van egy bökkenő. Ezek nem olyan tulajdonságok, amiket csak úgy kifejleszthetsz. Nincs rá recept. Az ezekhez szükséges jellemvonásokat vagy magaddal hordozod, vagy nem.


Elég belegondolnod, hogy az iskolában kik voltak menők, sikeresek, népszerűek. Akik bejöttek a csajoknak, akik a ki nem mondott hierarchiában a tetején voltak, akiknek bármit lehetett, akik a középpontban voltak. Szerinted ők maguk valaha feltettek ilyen kérdést? Hát rohadtul nem. Ösztönösen voltak sikeresek, menők, népszerűek - és a felnőtt életükben is azok lesznek.

Így vagyunk mi kódolva mi emberek. Mintha ösztönszinten kényszert éreznénk, hogy ezeket az embereket, akik a ki nem mondott hierarhia tetején vannak, magunk felé akarnánk emelni.


Hogyan legyél TE menő, sikeres, népszerű?

Sehogy. Ha nem vagy alapból az, akkor cseszheted.

2018. dec. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
90%

Utolsó hulyeséget mondasz, bocs.

Én a legnyomibb arc voltam a suliban, ma meg sikeresnek érzem magam. Mert megtanultam mit tartanak annak egy emberben és elkezdtem úgy viselkedni.

2018. dec. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Azért ezt a választ egy kicsit bővebben kifejthetnéd, mert ez így egy bullshit.
2018. dec. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
54%
Nem veled van a baj hanem a világgal amely ilyen hülyeségeket bálványoz az igazi belső értékek helyett. Ne akarj te is ostoba ösztönlény lenni, hiszen azokból van elég már!!! Kérlek!
2020. jan. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Menő vagyok írj
2020. júl. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!