Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Teljesen egyedül vagyok, mit...

Teljesen egyedül vagyok, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Úgy érzem el kell mondanom, hogy mi bánt engem:


2017-ben még egy teljesen optimista ember voltam, volt egy nagy álmom (műsorvezető akartam lenni a Debrecen Rádió FM95-ön), megismerkedtem a rádió egyik műsorvezetőnőjével, akit nagyon megkedveltem. Elkezdtünk beszélgetni, áprilisban közöltem vele, hogy szeretnék műsorvezető lenni az Ő rádiójában, illetve azt, hogy Debrecenben szeretnék élni. Egy hónappal később találkoztunk is személyesen, május végén felköszöntöttem a születésnapjára, de a meglepetésnek szánt telefonhívásomnak nem örült. Június 02.-án a rádió megszűnt, a lány (hívjuk őt A-nak) elkezdett megutálni július 26.-án "A" letiltott engem mindenhol, az is fájt nekem, hogy én láttam a Virágkarnevál kommentátoraként a TV-ben, jelenleg a DTV híradóját illetve egy helyi értékekkel foglalkozó műsort vezet.


Utána elkezdtem kétségbeesetten írni a Debrecenbe élő, tanuló lányismerőseimre hogy költözzünk össze, egy másik lány (legyen Ő B, azt mondta, hogy két éve van az egyetemből, erre B összejött egy másik sráccal. Akkor éreztem úgy, hogy Debrecen már nem lehet az otthonom többé. Szóba jött még az is, hogy Kecskemétre vagy Győrbe költözök, esetleg elhagyom az országot és máshol próbálok szerencsét, de idén nyáron döntöttem el, hogy Budapestre fogok költözni. A költözés napján sokat sírtam, amikor az IC vonat elhagyta Debrecent, ami egyet jelentett azzal, hogy az álmaim szertefoszlottak. Kerestem Budapesten munkát és most árufeltöltő-pénztárosként dolgozok egy szupermarketben.


Négy hónapja Budapesten élek és teljesen egyedül érzem magam, nincs akivel elmenjek meginni egy kávét, nincs akivel elmenjek egy jó filmet nézni, nincs akinek kiönthetem a szívem.

Munkahelyen ez a nyomasztó érzés is megjelent, amióta novemberben egy harmadik lány (legyen Ő C) is nálunk kezdett dolgozni. Nekem C nagyon bejött, viszont mindenkihez szólt valamit, de hozzám sehogy nem akartam beszélni. Írtam neki egy levelet, hogy nagyon tetszik, meg hogy szeretnék vele randizni. Ő erre csúnyán kikosarazott engem. Csökkent az önbizalomhiányom, ami azzal is járt, hogy nem volt kedvem dolgozni, szóval hanyag voltam. A cégnek, ahol én is dolgozom meghirdetett egy toborzási programot.


A LÉNYEG MOST JÖN:

Gondoltam, hívhatok ide valakit, akivel jól ellenék munkaidőben is, illetve az egyedüllétem is megszűnne, viszont én hiába hívok valakit 100.000 Ft bónuszért, hogy nálunk dolgozhasson, nem akar senki se jönni. Megpróbáltam cégen belül megoldani a problémát: elmentem más budapesti üzletekbe benézni "próbavásárlást" csinálni, kevés sikerrel.

Nagyon szeretnék egy fiatal lányt behozni a céghez, hogy nálunk dolgozhasson.


Mit csináljak? Mit tegyek, hogy rávegyek valakit, hogy nálam dolgozhasson, vagy már semmi nem segít?


Nem akarok életem végéig egyedül lenni



2018. dec. 25. 22:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Te most végül is fiú vagy vagy lány nem tudtam rájönni?
2018. dec. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Tanulnod kéne.

Egy bajod van, amin változtatnod kéne: gyenge vagy, nem vagy életrevaló. Meg kéne erősödnöd.

Tanulj, építs karriert, írásod lapján megvan hozzá az eszed.

2018. dec. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Fiú, a szövegben van, hogy egy csaj kikosarazta.
2018. dec. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

???

Mennyi s fizetés a cégnél?

Azthittem a szöveg elején, hogy lány vagy.

2018. dec. 26. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%

ma 08:36


Hogy hihetted hogy lány?

Látszik milyen hülye vagy,még olvasni sem tudsz.

Érdekes hogy itt is mindenki egyből a pénzre megy,és nem is az irás lényegével foglalkozik itt senki.

2018. dec. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
10%

ma 10:10


Nincs életed? Kb. már a 3. privátot küldöd a napokban, más kérdéssel kapcsolatban?


Leírásának az első feléből az jött le hogy lány, mert érzelmileg eléggé túlfűtött, így azt hittem, hogy a kérdező lány. De aztán a leírás vége felé kitisztult a kép, és rá jöttem, hogy fiú.

2018. dec. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Itt semmi érzelmileg-túlfűtöttség nincsen, csak gyenge. Nagyon gyenge, főleg lelkileg.

Ennyi a baja.

2018. dec. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem egészen értem...

Te most barátnőt akarsz, vagy munkatársat?

Igazából nagyon kusza, amit írsz. Miért akarsz te bónuszt fizetni, hogy női munkaerőt szerezz? Mert ha így akarsz csajozni, akkor elmondom: nagyon rossz úton jársz. Egyébként milyen pozícióban vagy a cégnél? Mert ha egy sima alkalmazott vagy, akkor miért töröd magad munkaerőszerzésen? Tudod, ha hozzám odajönne egy X cég Y alkalmazottja, és elkezdene nekem bónuszokról hadoválni, meg megpróbálna odacsábítani, az élből gyanús lenne. Egyből arra gyanakodnék, hogy valami nem megy annál a cégnél, ha már így fogdossák össze az embereket.


Amúgy meg: állj talpra! Gondold át, hogy mit akarsz, egyenesedj fel, és cselekedj aszerint!

2018. dec. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
59%

Ez a kérdés valami vicc? :D :D

Nagyon remélem, hogy csak kamu. Tele van lényegtelen információkkal. Kesze-kusza. Se eleje, se vége. :(

2018. dec. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Te most azèrt szeretnèl odacsàbìtani egy lànyt, hogy aztàn te is elcsàbìthatsd?

Szvsz ez elèg fura...


/javítsatok ki, ha nem, de nekem ez jött le/

2018. dec. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!