Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Akik magányosak, Ti nem...

Akik magányosak, Ti nem vágytok társaságra szilveszterkor?

Figyelt kérdés
Nekem az elmúlt éveimben a szilveszterezés mindig ugyanúgy telt, otthon ültem,éjfélkor megnéztem a tűzijátékot,aztán lefeküdtem. Próbáltam tenni azért,hogy idén ne így legyen,de sajnos nem nagyon vannak olyan barátaim akikkel elmehetnék bárhová is. Rosszul érzem magam emiatt,hisz a legtöbb ismerősömnek van programja,terve. Engem meg 22 évesen felemészt a magány. Szerintetek egyedül hová lenne érdemes elmenni? Félek,hogy egyedül akárhová mennék,ugyanolyan magányos lennék.

2018. dec. 26. 12:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
80%

Nyugtasson a tudat, hogy a szilveszteri program mindig pocsék. Az emberek kötelezőnek érzik, hogy elmenjenek és nagyon jól szórakoznak, de többnyire fős az egész.

Én aludni fogok.

2018. dec. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
21%
En ilyen 20-on evesen egyreszt dilis voltam, masreszt az igeny es a vagy siman elvitt odaig, hogy akar netrol baratkoztam, talalkoztam is veluk bulis helyen, igy pl szilveszterre nem volt kerdes hogy egyutt bulizunk. Es mindig csapodtak hozzank masok is stb. Nyitottsag szerintem es batorsag kell, hogy legyenek ilyen “haverok” mert bulizni jo volt veluk, nos nem ok alkotjak a szorosabb barati tarsasagomat, de havert bulira mindig lehet talalni! ;)
2018. dec. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Én meg életemben összesen egyszer voltam szilveszterkor bulizni.

Mondjuk nekem nem is nagyon hiányzik. Főiskolás koromban ilyenkor javában a vizsgákra készültem, mióta dolgozok, azóta meg egyszerűen csak jól esik lazulni, pihenni az egész éves hajtás után. Vagy csak lazulok egyet, vagy a hobbimmal foglalkozok. Nekem ez többet megér, mint tuc-tuc zenére félrészegen vonaglani. :D

Persze, nem vagyunk egyformák. De itt a probléma nem a szilveszter maga, hanem az, hogy magányos vagy. De ezt sem kell túlstresszelni: majd lesz valakid. ;) Addig pedig próbáld meg jól érezni magad! Egyedül is lehet ám tök jól szórakozni. :)

2018. dec. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
34%
Nem vágyom jobban társra szilveszterkor, mint általában. Sőt, az elmúlt években megszoktam már, hogy egyedül vagyok az év utolsó napján, már az lenne furcsa, ha nem így lenne.
2018. dec. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
De igen..de csak minőséges időtöltésre,ha az nincs akkor inkább egyedül töltöm az időt,mint olyan emberekkel akik lehet szintén egyedül vannak ilyenkor,de tudom róluk,hogy nem értenek meg,lenéznek meg más helyzetekben nem adnak meg egy alap tiszteletet úgymond másodrendű "barátjuk" vagyok.Szükség megoldásnak meg,hogy egyikünk se legyen egyedül szilveszterkor nem kellenek.
2018. dec. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg én is egyedül leszek szilveszterkor. Kettős érzés, egyrészt valóban szeretnék valaki(k)hez csatlakozni, mert magányosnak érzem magam, másrészt viszont semmi kedvem a bulizáshoz, a sok részeg állathoz.
2018. dec. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Igazából én sem olyan társaságra gondoltam,akikkel holt részegre leihatom magam, sőt nem is szeretem annyira az alkoholt. Nem is feltétlen bulizásra gondoltam, csak olyan jó lenne társaságban tölteni. Akár egy közös filmnézés,vagy együtt nézni a tűzijátékot. Bulizni amúgy sem nagyon jártam eddig életemben.

2018. dec. 26. 14:11
 8/16 anonim ***** válasza:
Nem
2018. dec. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Én is hasonlóan érzek, bár én csak egy valakivel szeretnék lenni, mert nem bírom a képmutató "baráti" társaságokat. De sajnos nem rendelkezem igazi baráttal, így idén is egyedül leszek.


26f

2018. dec. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Hová valósi vagy Kérdező?? :D
2018. dec. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!