Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nektek mi hiányzik a legjobban...

Nektek mi hiányzik a legjobban egy párkapcsolatból?

Figyelt kérdés

2018. dec. 26. 15:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
97%
Úgy egészében a párkapcsolat. Az összetartozás élménye.
2018. dec. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
86%
Nekem nincs párkapcsolatom,de remèlem nem fog hiányozni semmi,ha lesz :)
2018. dec. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Konkrétan a párkapcsolat :D
2018. dec. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Egy párkapcsolatból általában mit hiányolok a mai világban, vagy kifejezetten az enyémből mit hiányolok? Melyikre gondolsz?
2018. dec. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
47%
Hogy felemeljem a fenekem és minimum Ausztriáig menjek párt találni. Persze a magyar lányok nagyon szépek, csak hát itt kb. 1950 óta nem szabadok az emberek még ma sem. Hanem sokféle formában élősködnek rajtunk. Kizárt hogy egy olyan országban legyen párom és családom, melyben a dolgos paraszti réteget igazságtalanul tönkre tették, persze az egykori tőkés réteggel együtt, hogy helyette csavargókból lett elvtársak vegyék át a gazdasági hatalmat. Mint ha a Majmok bolygója c. filmbe csöppentem volna. Abban is a majom tartotta ketrecben az embert.
2018. dec. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Egy párkapcsolatból leginkább a függetlenség hiányozna. Ez így elég paradox, ezért nincs párkapcsolatom.
2018. dec. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
87%
Hogy legyen ra idom, meg hogy ne tudja meg az asszony
2018. dec. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
23%
Konkrétan egy olyan nő, aki elfogad annak, aki vagyok, ebbe a dilim is beletartozik (lábfétis). Cserébe én is lefogadnám őt úgy, ahogyan van.
2018. dec. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Nekem semmi. Imádok egyedül lenni. Jó, ritkán kicsit hiányzik az intimitás, a testiség, de ez simán kibírható.
2018. dec. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Nyílván akinek van párkapcsolata, az nincs jelen itt Gy.K.hu-n....tehát ezt nem ide kellett volna feltenni. Itt csak magányosak vannak, vagyis...ebben a kategóriában. Ezt alátámasztja az a pár kommentelő..m
2018. dec. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!