Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tudnék tenni? Volt mar...

Mit tudnék tenni? Volt mar rajtam kivul mas is igy vagy csak en vagyok ilyen szerencsetlen?

Figyelt kérdés
Azt hiszem azzal a haverom akit eddig az eletem szerves reszenek hittem mar hosszu evek ota,szep csendben eltavolodott es egy not meg az allando munkat valaszotta a baratsagunk helyett,mar nem is beszelunk,mas olyan haverom pedig akivel ugy lennek olyan bizalmasabb kapcsolatba hogy elmenjek vele logni vagy pialni barmerre,nem igen van,nok teren szinten nincsen semmi,regebben azert volt sok ismerosom meg haverom akikkel eljarkaltam mindenfele eleg gyakran de az idok soran valahogy minden homalyba veszett,teljesen egyedul maradtam. Van csaladom meg azert nehany ember akikkel neha facen beszelek de az megsem az igazi. Igy az unnepek alatt mikor nem nagyon van mas dologm a pihenesen kivul, tudtam teljesen radobbenni hogy mennyire szarul all a helyzetem...mit tudnek tenni? Az unalom, a tehetetlenseg és a magany egyszerre falnak fel,mar nagyon elhatalmasodott rajtam ez a kotel hangulat. Mit tegyek? bocs a regenyert,ha valaki elolvassa es tud ertelmes tanaccsal szolgalni az megkoszonom 17/f

2018. dec. 26. 19:55
 1/1 anonim ***** válasza:

Először is, muszáj vele kommunikálni, és megtudni mi lehetett az eltávolodásának az oka. Ha nem kérdezel rá, úgyis a megválaszolatlan kérdés fog marcangolni, tehát nincs mit vesztened. Másodsorban pedig, próbálni megkeresni az okot, kompromisszumot kötni.

Vajon én mit tehettem, mit nem tettem, hogy ehhez vezetett?

Ha nem tudjátok megfelelően megbeszélni, akkor akármennyire is nehéz, engedd el a barátságot. Én 18 vagyok, az én életemben is volt egy több éves legjobb barátság, voltak más barátaim, de sokáig nem éreztem kiutat. Az idő segít, az új környezet.

Add meg magadnak az esélyt egy kis környezet változásra, új társaságra, hobbira, de mindenek felett te légy most okosabb, nyitottabb, és először próbáld meg megbeszélni vele, ha nem megy, felejtős.

2018. dec. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!