Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Milyen érvek szólnak az...

Milyen érvek szólnak az mellett, hogy valaki ne dobja el az életét?

Figyelt kérdés
Tudtok mondani párat?
2018. dec. 27. 12:16
 1/9 anonim ***** válasza:
56%
Tudni kéne előbb, miért nem akarsz élni.
2018. dec. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

- Mert mindig jön valami változás amiért érdemes élni

- mert csak 1 életed van

- mert minden rossz után jön a jó is

2018. dec. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Mert értéktelennek tartom a létezésem,életem. Semmi értéke nincs.
2018. dec. 27. 12:38
 4/9 Miss Endzsi ***** válasza:
55%
Mert jövőhéten is tehetsz ki róla kérdést.
2018. dec. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
74%

Mindenki a saját életét teszi értékessé vagy értéktelenné. Arról, hogy te egy unalmas, ingerszegény életet élsz, kizárólag te tehetsz.

Nekem az az érvem, hogy érdekes, jó a grafikája, tele van meglepetésekkel, akadályokkal. Én alapvetően szeretem. Szeretem a tavaszt amikor minden kizöldel, kivirágzik, azt az édes virágillatot, ami májusban érezhető a levegőben, a millió énekesmadarat, a tücsökciripelős nyári estéket, szeretek jókat enni, jó borokat inni, szeretek motorozni, szeretek a kutyáimmal sétálni, játszani, szeretek kerékpározni, olvasni, tévét nézni, zenét hallgatni. Persze sok mindent nem szeretek, de azt letojom, mert nem annak élek, csak kötelező rossz. Ezeket el kell viselni, és azért kell az élet többi részét jóval megtölteni, hogy érdemes legyen élni.

2018. dec. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
semmi
2018. dec. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Még lehetsz jó adósrabszolga.

Vagy megtalálhatod az életcélod míg nem találsz egy olyan célt ami kész vagy feltenni az életed addig az életnek se fogod értelmét látni.

2018. dec. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Drága a temetés, és szerintem nem te termeled ki a díját, hanem a szüleid.
2018. dec. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Nmpn86 ***** válasza:

Hasonló cipőben jártam mint te. Nekem is elegem volt mindenből és ami megmentett, hogy elkezdtem könyveket olvasni. Leginkább életmód és pszichológia könyveket, először is elemezzem, hogy mi bajom van. Rájöttem, hogy elég hiányos és hibás az a tudásanyag amit az élettől kaptam, és sok mindent félre értelmeztem.


Így hát elkezdtem a könyvek között kutakodni. Önbecsülésről és érzelmi intelligenciáról szóló könyveket. Csernus doki könyvei nekem sokat segítettek. (Most hagyjuk azt, hogy kinek mi a véleménye róla, én bírom az embert, és nagyon hasznos tanácsokat ad. Meg állítólag nem ő írja a könyveit, hanem úgynevezett ghostwriter-t alkalmaz, de ez most mellékes.)


Az életedért és a tetteidért te vagy a felelős. Én azt tudom neked javasolni, hogy tisztítsd ki a fejed. Már a kérdésedben eleve benne van az a tény, hogy nem ismered magad, nincs önismereted. Ha ismernéd magad, eleve nem kérdeznéd meg, hogy miért ne dobd el az életed, mert tudnád a választ.


Persze, tudom könnyen beszélek én ilyenekről, mert valójában nem tudom mi a gondod. Miért akarod ezt? Ha gondolod, nagyon szívesen elbeszélgetek erről veled. Jártam én is hasonló cipőben, tudom elég rossz ez. Én át tudom érezni amit te érzel. Én nem beszélnélek le- és rá semmire se, az életedről te döntesz.

2018. dec. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!