Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hová lehetne egyedül elmenni...

Hová lehetne egyedül elmenni szilveszterkor?

Figyelt kérdés

Főképp olyan helyre gondolok,ahol ismerkedni is lehet, és nem egyedül kell végig ülnöm az estét.


22/N



2018. dec. 27. 18:52
 1/8 anonim ***** válasza:
29%
Én már itt internet hálozaton élek. Nem megyek sehová szilveszterben. Ugyan ugy itthon leszek es csetelek talán mint eddigi 5 évben.
2018. dec. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Merre laksz?
2018. dec. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
Én jobban fogom magam érezni itthon, csinálok fini kaját, megnézek egy filmet és elfoglalom magam minőségi időben. Kérdésre válaszolva, nem mennék a helyedben egyedül sehova, keress valakit, aki nyitott lenne rád, fussatok össze és megvan mentve az estéd.
2018. dec. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 sanyinak ***** válasza:
Valami olyan helyre menj, ahol nem tűnik fel, hogy egyedül érkeztél. Pl. egy fürdőbe szilveszteri partira.
2018. dec. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Rengeteg szilveszteri buli lesz Pesten. Facebookon tudsz is keresgélni köztük. Kulturáltabb programokat sajnos nem tudok.
2018. dec. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
33%
Ilyen idióta kérdést hogy lehet feltenni? Nőként bárhova mehetsz válogathatsz a pasik között...
2018. dec. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha összeszedünk pár embert, beülhetnénk valahova társasozni, nekem nincs kedvem idén buliznom :D
2018. dec. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én is itthon leszek, netezek, filmet nézek
2018. dec. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!