Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Úgy érzem egyedül a BMW-m...

Úgy érzem egyedül a BMW-m segített leküzdeni, hogy nem voltam elég jó senkinek, szerinted is?

Figyelt kérdés

Mikor a második lány (16) az életemben akibe belestem közölte: " Más vagy, mint akivel először táncoltam, én nem akartam soha tőlem semmit csak egy utolsó táncot, és úgy is lesz más barátnőd, engem ne hívjál ne zaklass.


Hosszas két hónapos szívtörő depresszióba süllyedtem, nem tudtam a munkámra koncentrálni, csak őt akartam és senki mást. A főnökeim voltak az egyedüliek akik segítettek és mondták, láttad azt a metál fekete 3-as bmw-t a kereskedésben? - válaszoltam igen, miért nem veszed meg magadnak, hídd el segíteni fog, nekem is segített a 5-ös mikor elváltam.


Én csak fél mosollyal az arcomon bólogattam és mondtam, nem tudom. Azt a pénz házra tettem félre és az közös életünkre a barátnőmmel.


Munka után beleültem és egyből beleszerettem a vajbőr kárpitba a sportos de kényelmes ülésbe. A hangzás az elegancia, a lámpák, a dizájn.


A kint lévő tesztautóval mentem egy kört és uhhh, jó érzéssel töltöttel.



Az autó megvétele után, a facebookon végigposztoltam mim van és bevallom nagyon örültem neki és annyi gratulációt és like-ot kaptam, hogy na.


2 perc nem telt el és ez a céda is odaírta a kép alá ez az enyém lett volna, egyből beszóltam neki, rá b asztál babám, mert ez a közös életünk lett volna de neked a Fe ri 10cm-es fa sza kellett meg a csöves citroenje.


Töröltem őt és mindenét, később felhívott telefonon, hogy mit képzelek magamról és nem tehetem ezt vele, megszégyenítettem őt....


- kérdem én mivel? a saját pénzemmel amiből azt vettem amit mindig is akartam és nem gucci, meg luis retkere vertem el neki



Erre egy büdös fill ér baxo retek lettem én, aki eltartotta 8 hónapig.


Még most is fogom a fejem, hogy jó hogy nem vettük meg közösen azt a házat amire rá akart beszélni .



2018. dec. 27. 22:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%
Szívmelengető kamutörténet.
2018. dec. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Én Porsche tulaj voltam, 4 is volt egymás után. Az exkluzivitásban jóval magasabb szint volt, mivel azok sportkocsik voltak. Az egyik 911 volt. De azért megértelek téged is.
2018. dec. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Porsche-t nem akartam, annyi pénzt nem adok ki autóra. És erre a rossz utakra a BMW-t is sajnálom kicsit. Másik meg, hogy kicsi a porsche, Touring pont jó, mert ki tudok rucanni vidékre a szüleimhez a haverokkal. Esetleg ha kaszálni kell a telket a stihl-el könnyen befér a csomagtartóba nyáron nem fog lógni.
2018. dec. 27. 22:59
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Ügyes vagy.
2018. dec. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
91%
szerintem kva szanalmas vagy:D
2018. dec. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Miért vagy ilyen? Te mondtad a negyedik porsche-d van. Ami menőbb, mint a BMW

-----


Mióta egyébként megvettem olyan csajok írnak rám, hogy behalsz 10/10 és hasonlók. Remélem nem gondolják, hogy van pénzem házra mert most nulláztam le :D

2018. dec. 27. 23:08
 7/17 anonim válasza:

Teso, közepes garázsunk volt meg venomos pözsónk meg nissan skylineunk na meg a bolond mustang aka mr muszti

nyomattuk neki a régi versenypályan nagy spanjaimal

Toretto Gustavo papi meg a Wayne Thompson nameg a jo oreg Gustavo Oliver bolondba verdestuk a venomos talalkozokat lent a régi versenypályán

2018. dec. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Nekem is hármas van, és meg kell hogy mondjam nekem is nagyon sokat segített. Nehéz időszak jött az életemben miután megvettem, és a javítgatásával, szépítgetésével le tudtam magam foglalni ahelyett hogy egész nap csak az ágyban feküdtem volna magamat gyötörve. De erre bármilyen autó képes lett volna, nem kellett hozzá BMW.


Viszont amihez szerinted BMW kell arra elárulom hogy nem jó. A csajok többsége leszrja miben ülsz. Amelyiket meg érdekli az nem egy régi hármasra bukik. Nem tudom hogy milyen 3-as BMW-t nézhettél, de ha engedsz tippelni akkor E36 vagy E46-ra tippelek. Mielőtt kiakadsz a tippemen engedd meg hogy levezessem.

Abból gondolom hogy 16 éves lányokkal kezdesz, hogy nem lehetsz több 20-22-nél, de lehet még annyi sem. Az a korosztály pedig ha nem rabolt OTP-t vagy nyert lottót akkor reálisan ezt a hármast engedheti meg magának. (Feltételezem nem E30-ról van szó, mert azzal csak a csávókat vonzanád akik látják az értékét és nem csak annyit hogy "régi")

(Ui: Ha 16 évesekre hajtasz, de 20 felett vagy akkor valami nagyon nem oké szerintem, sőt a 19-20 is határeset.)


No itt ki kell jelenteni hogy akármennyire király verdák is a régi hármasok (nekem is ilyen van, nagyon imádom, következő is ugyan ilyen lesz csak nagyobb motorral), de átlag 20 évesek. Vezetni őket hatalmas élmény, csajozni nem jó. A 46 formatervezése a mai napig jól tartja magát, és egy jól karban tartott 36 is lehet szép, de mindkettőn látszik a kor. A csajok pedig nem hülyék. Hidd el nagyon jól tudják mi értékes és mi nem.

Nekem is olyan csili-vili a lassan húsz éves hármas, amennyire csak lehet. De emiatt egy csaj se zúgott soha belém. Sose nézték a kocsit. Nagyon jól tudják hogy egy újabb swift is drágább, a logo az elején nem azt jelenti hogy dőzsi-dőzsi van.


Így a leírásból és a saját tapasztalataimból ítélve biztos vagyok benne hogy kamu a sztori. Elhiszem hogy unalmas a téli szünet. Karácsony már lement, szilveszter még napokra. De máshogy is le lehet kötni magad.

Hallgatunk elég szrt a kamugyárosok és sztereotípiák miatt mi BMW-sek. Nem kell még rájátszani.

2018. dec. 28. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Abban az esetben hiszem el hogy a tömeg import hármas után lélegzet vesztve futnak a csajok, hogyha valami világ háta mögötti faluban laksz. És a csajok annak reményében keresnek párt hogy a két segély között se csak a szőnyeget tudják rágni és a turkálós mosatlan ruhákból kelljen kiszívni a zsírt hogy ne haljanak éhen.


De nekem ne magyarázd hogy egy normál nő a gatyájába élvez egy 15-20 éves autó láttán, legyen az bármilyen márka.

2018. dec. 28. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
89%
Ehh...ne hari, de ha te csak azért veszel meg egy autót, hogy túlélj egy kiba_szott szakítást, az már eleve nem kis elmebaj...
2018. dec. 28. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!