Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egyedül miért ilyen kegyetlen...

Egyedül miért ilyen kegyetlen rossz az este?

Figyelt kérdés

Amikor dolgozok nincsenek ilyen gondolataim, esetenként esténként támad fel bennem mennyire hiányzik a volt szerelmem az életemből.


Most, hogy leálltunk a melóval egy hete azóta 5 napig semmit nem csináltam, ki se mentem a házból, igaz a ruháimat kimostam és kitakarítottam közben, de igazán semmit nem csináltam. Csak a csöves tinder meg a facebook.


Ma összevágtuk a fát faterral és hasogattam egy keveset és maszekba is dolgoztam.



Tegnap egész nap a Tinder és facebookon fárasztottam a csajokat, de mintha nem is léteznék számukra. Nem látom értelmét, élben szívesebben beszélgetnék de ha nincsenek barátaim se akkor egyedül mejek mindenhova.



Pozitívan kelek és próbálok úgy élni, de ebben a qrva falúban egy csaj sincs, szomszédban van de azok xarnak rám. Meg úgy általában, síránkoznak azt ha meghívnám őket egy italra nem válaszolnak.



2018. dec. 28. 19:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Na ettől vagyok én is ideges,hogy semmi értelmeset nem csináltam mióta leállás van.Lusta voltam főzni,inkább szendvicset ettem karácsonykor.Mostam 1-2-őt,aztán csak a net.
2018. dec. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ugyan ebben az esetben vagyok kb mint te.


Heartstone-ozok aztán kész.

2018. dec. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mostanában nekem is üres az életem. Esténként szoktam eljárni tescoba egy-két hülyeségért, most értem haza nemrég. Kb. 40 perc séta, összesen 80, ennyi kimozdulás kell, különben megőrülnék. Ezt leszámítva csak a net előtt ülök. Nemrég szakadt meg egy csomó haverommal a kapcsolat, barátnőm nincs, tesómnak vizsgaidőszak van, szóval nem foglalkozik velem senki.
2018. dec. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nagyon megtudlak érteni....falun lakom, semmi kikapcsolódás, semmi program. Még a heti két torna sincs, mert ugye ünnep van.

Séta kizárva, méterenként megállítanak, hová megyek.

Sehova. Az meg hogy lehet? Rendes nő ilyenkor süt-főz, köt, horgol, meg mifene...

Pedig ha tudnák, sütöttem (bundáskenyeret), főztem is, teát. Majdcsak elmúlnak már az ünnepek.

2018. dec. 29. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!