Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szociális igény kiélése, de...

Szociális igény kiélése, de hogyan?

Figyelt kérdés

Elég régen nem öleltek már meg, és nem is simogattak meg. Illetve én sem mást. Nagyon hiányzik, egyszerűen ez nekem szükséglet (kb úgy mint másnál a szex). Viszont nem szexuális igény ez, hanem szociális annak ellenére, hogy csak egy ellenkező neműtől tudnám elfogadni, és viszonozni.


Ezt elhinné bárki is? Ha igen, akkor meg nem nézne csodabogárnak? Ti oldottatok már meg ilyesmit? Hogy sikerült?


Kort és nemet kérek, ha lehet. Ha túl bennsőséges a történet, akkor írjátok privátban.



2018. dec. 29. 18:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Elhiszem az igènyedet, nekem is elèg lenne ennyi. Igaz ezèrt èn is hibás vagyok, mert nem nagyon engedek magamhoz közel senkit: eddig nem nagyon volt ilyenre megfelelő szemèly. Pedig jó lenne. (36F)
2018. dec. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is ezt érzem. Nincs rá más megoldás (legalábbis nálam), hogy elviselem. Ahhoz, hogy valakit megöleljek (ellenkező neműt), kell egyfajta ismeretség és bizalmi viszony, ha ez nincs, akkor mit sem ér az ölelés. De ha már eddig eljutnék valakivel, akkor biztosan rossz néven venné, hogy én csak egy bizonyos dologra vágyom vele kapcsolatban.

35+N

2018. dec. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi írjunk kort és nemet mikor erre még te sem vagy képes? :DD
2018. dec. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
F30 vagyok
2020. jún. 18. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!