Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ennyi a magányos ember? Van...

Ennyi a magányos ember? Van értelme egy ilyenek?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Van egy ötletem. Nos,mesengeren csinálnék egy csoportott. Első sorban egy megyével kezdenék.


Azaz egy egész megye csoport,nagyon sokan nem tudjuk ki van a körzetünkben. Szóval ez egy lehetőség is az ismerkedésre és arra hogy ne legyünk magányosak.


De persze ehez emberek kellenek.

Első sorban Békés és Csongrád megyei embereket keresek,akik magányosak és szeretnének egy kicsit kitörni a fekete kötből.


Akit érdekel keresen meg mesengeren.

Destiny My Life néven találtok meg.


A közös csoport neve Pladom.


Ha ültet szól az ötlet nyugodtan lophatod. Légyen minden megyének saját csoportja.


Törjünk ki a sötétségből.


2018. dec. 30. 13:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Jó ötlet.
2018. dec. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat elírtam a nevem. Az a régi fb fiókom. A mostani: Rayna Ray.
2018. dec. 30. 13:47
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem ezen múlik. Társkeresésre számtalan lehetőség van, most eggyel több vagy kevesebb nem jelent semmit. Én biztos nem lépnék be ilyen csoportba. Itt már az emberek annyira passzívak, bizalmatlanok, hogy ugyanúgy nem történne ott semmi, ahogy a többi társkeresőn se, max pár önjelölt celeb ribizli találna menő, gazdag pasit, az átlagot ugyanúgy letojnák.
2018. dec. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem társkeresésre akarom megalkotni a csoportott. Hanem hogy egy kicsit hátha segít ez valakinek. Egy jó kis társaság néha építő is lehet.
2018. dec. 30. 13:59
 5/7 anonim ***** válasza:
Te most a facebookról beszéltél?? Mert Pladom nevű csoportot nem találok rajta, Rayna Ray nevű emberből pedig csak hármat, de szerintem egyikük se te vagy.
2018. dec. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De amúgy van ilyen csoport...szóval nem értem miért nem találod..
2018. dec. 30. 15:44
 7/7 anonim ***** válasza:
Régen én is akartam ilyet csinálni, gondoltam valami budapesti csoport lesz aztán majd valami hozzám hasonló kis hozzámillő lánykát találok, de hát hol élünk mi? :D Ahol eddig voltam mindenki trollkodni járt meg lenézni minket, sőt egy csoportból KB azért mentem el adminisztrátori rangból és léptem ki, mert a csoport tulajdonosai röhögtek a csoporttagokon hogy milyen élettelen szennyek. Azóta egyetlen csoportba sem voltam. Bár ennek ahoz is köze van hogy sok elvárásom van nem cska egy lányhoz de még egy ismerőshhöz is, nem szeretem a páva stílusú hülyegyerekeket meg a ribis csitriket. Így hát eleve mások, de főleg magam miatt inkább bele sem kezdenék megint. Ha vannak barátok az jó ötlet, de ha valaki depressziós mint ahogy én is az is hozhat problémákat. Például én nem tudnám elviselni ha lenne egy barátom, és a barátnőjéről mesélget egész nap, és tudom hogy nekem sose lesz meg az az egy valaki. Így például egy depressziós sajnos nem is szereti a közösségeket. Eleinte jó ötletnek tűnt, de sajnos egyre többen azt mondják hogy hülyeség.. Remélem neked összejön és a sok tapasztalatom most nálatok nem lesz igaz. Sok szerencsét -17f
2018. dec. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!