Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért nem érdekel semmi és senki?

Miért nem érdekel semmi és senki?

Figyelt kérdés

Nem érdekelnek sem az emberek, sem semmi. Valamit hiányolok, de nem tudom mit, így unatkozom. Egyszerre vágyom emberi társaságra és arra, hogy mindenki hagyjon békén a fszba. Nem találom a helyem sehol sem. Egy rossz filmet nézek kb úgy érzem, amikor a napokat felidézem magamban.


Itthon egyedül vagyok, semmi sem köt le, a haverokat lerázom, mert zavarnak, valahogy rossz bolygón vagyok, vagy nem is tudom.

Szeretnék ebből kilépni is meg nem is.


2018. dec. 30. 15:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
32%

Erre csak azt tudom mondani hogy valamilyen formában depressziós vagy.

Most alakult egy csoport facebook-on,a csoport neve Pladom.


Ha van kedved gyere hát ha jobb lesz..a kedved .

2018. dec. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
51%
Egy linket a csoportról?
2018. dec. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
23%
Mert nem tudsz mit kezdeni senki és semmivel. Ahhoz, hogy valami érdekeljen, pl. tudományok, némi intelligencia szükségeltetik. Ahhoz hogy emberek érdekeljenek, szociális készség szükségeltetik. Ahhoz hogy sportok érdekeljenek, energikus, sportos fizikum szükségeltetik, stb. és még sorolhatnám. Valószínűleg rengeteg mindig hiányzik a személyiségedből.
2018. dec. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
minden*
2018. dec. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nem akarok több tudást, mert senki sem értékeli, ha használható ha csak érdekes...

Emberek és szociális készség: minek, ő nő vagy, sima liba nincs is gondod...

Sport: ténynem vagyok egy sportkedvelő, de ennyire nem voltam punnyadt sem

2018. dec. 30. 16:16
 6/11 anonim ***** válasza:
82%

Én is szoktam így érezni, hogy valamit hiányolok, de nem tudom mit. Meg, hogy egyszerre szeretném ha hagynának is, meg ha nem is.

Nagyon frusztráló érzés. De magamnál arra vezettem vissza, hogy megszoktam. Nagyon kevés emberrel érzem úgy igazán jól magam, és megszoktam, hogy nem jó társaságokba vagyok. Azaz nem nekem valóba. Megszoktam, hogy egyedül vagyok.

Nekem az nagyon sokat segített, hogy elkezdtem egyedül eljárni bárhova ami érdekelt. Utazás? Lehet egyedül is csinálni, és nagyon jó. Mozi? Egyedül is el lehet menni.Múzeum? Tök jó, saját tempómba tudom nézni.

Otthon én is már annyi mindent csináltam, azért unalmas egy idő után, ezért megpróbáltam az egyedül kimozdulást.


A másik, hogy abszolút leépítettem az összes olyan kapcsolatom ami nem adott +-t az életembe. És próbálok olyan emberekkel ismerkedni akik hasonló hullámhosszon vannak mint én.


Hát, lehet nem sok segítség, de szerintem ülj le, gondold át nagyon mélyen, hogy pontosan mi van emögött, hogy jutottál ide, mi az amit szeretnél, stb. És kis lépésekben írd fel, hogyan javíthatnál rajta. Mert amúgy mindig van mögötte valami, ha más nem akkor legalább egy megszokás, amihez szintén kell erő, hogy kilépj belőle.

A kis lépések, célok meg fontosak, a nagy tervekben el lehet veszni. Szerintem ha magadba nézel, és tényleg átgondolod, akkor tudsz találni olyan dolgokat amik érdekelnek. Úgyhogy hajrá, szurkolok :)

2018. dec. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
90%
Én is ilyen vagyok. Egyelőre még nincs semmilyen célom az életben, pedig lassan nem ártana majd kitalálnom, hogy mit akarok kezdeni magammal. Bármikor bármilyen tevékenységbe kezdek is bele, nagyon hamar megunom van, hogy napokig nem tudom magam rávenni semmire, szinte egész nap csak az ágyon fetrengek. Engem is zavar, de még nem tudtam rajta változtatni. Én sem élek társasági életet. Időnként hiányzik, de akkor is max. pár órát bírok eltölteni emberekkel, utána már minden bajom van és egyedül akarok lenni. Tudom, hogy nem vagyok egyszerű eset, talán nem véletlenül nem kedvel a többség. 18/L
2018. dec. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Vállalj fel egy önkènteskedèst egy állatmenhelyen kezdèsnek.
2018. dec. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Kezdeni magaddal valamit. Micsoda nagy szavak. Mi értelme? Semmi. Helyt állsz, de semmit sem ér. Mert más jobban ügyesebben stb és különben is.


Ha adsz, akkor miért csak annyit, ha törödsz magaddal önző vagy, meg felelőtlen. Ha feladod gyáva és gyenge. De minek bármilyen emlék, ha nincs kinek elmesélni, nincs kivel megosztani.

2018. dec. 30. 17:23
 10/11 anonim válasza:
Jutottál valamire? én is hasonló cipőben járok, már akkor is mikor a cikk született...
2019. dec. 26. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!