Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan dolgozzam fel hogy egy...

Hogyan dolgozzam fel hogy egy szorongó, szerencsétlen, kezdődő depressziós nullaként kezdem a jövő évet? A párommal tönkrement a kapcsolatom, a tanulás sem megy

Figyelt kérdés
2018. dec. 31. 02:17
 1/3 Solidwolf válasza:
62%
Attól, hogy csalódások érnek nem kel magadat így leértékelned. Ha kiírod magadból a fájdalmaidat az már önmagában segít. Meg így én, vagy a többi válaszoló könnyebben tud valami bíztatót írni ami átlendít a holtponton.
2018. dec. 31. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem alapból nem kell sehogy tekinteni erre az újév mizériára. Nem úgy kell nézni, hogy véget ér valami és elkezdődik valami. Nem egy "új verseny". Nem egy új kör. Csak megy tovább az élet, igyekezni kell felismerni és megszüntetni a problémákat.
2018. dec. 31. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én nekem is mostanában rohad.,-,t szar a kedvem.
2018. dec. 31. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!