Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek abnormális, amit...

Szerintetek abnormális, amit csinálok?

Figyelt kérdés

Volt egy viszonylag hosszú (2 és fél év) kapcsolatom. A volt barátnőmmel a sulihoz közeli folyóparton jöttünk össze. Mikor már együtt voltunk akkor is nagyon gyakran visszajártunk oda sétálni, gyönyörködni a tájban. Ennek a kapcsolatnak majdnem napra pontosan 1 éve lett vége.


Sajnos nem igazán tudom feldolgozni, hogy ő már nem része az életemnek. Minden évszakban kimegyek oda a partra, sétálok egy nagyot. Gondolkozok azon, hogy mennyi minden változott amióta vége van, előtörnek a szép emlékek, elmorzsolok pár könnycseppet. Szóval lényegében a sebeimet tépkedem feleslegesen és nem akarom hagyni valamiért, hogy múljon a fájdalom. Valószínűleg azért, mert akkor még inkább azt érezném, hogy nem szeret senki… így legalább az eszembe jut, hogy korábban volt ez máshogy is.


Teljesen őrült vagyok?


2018. dec. 31. 10:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem kb. 3 évig tartott, mire tényleg továbbléptem (mondjuk az 7 éves kapcsolat volt, de ez nem "kilóra" megy). Biztos lesz, aki azt mondja, ne menj oda vissza, de ez szerintem nem helyrajzi kérdés. Időnként nem is baj szembesülni, legalább látod, hol tartasz az elengedési folyamatban.
2018. dec. 31. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sajnàlom,èn 5ève ìgy vagyok evvel,de ùgy èrzem mèg mindig vissza mennèk a "helyszìnre"

Csak vidèkre költöztem az a baj.

Valamièrt örökre meg akarom őt őrizni a szìvemben. 😔

Ès romantikus vagy...

2018. dec. 31. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Olyan vagy, mint egy XIX. századi költő. Irigylem azt, akit legjobb barátodnak tartasz.

26f

2018. dec. 31. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!