Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » 16 körüli fiúkák! Ti mit...

16 körüli fiúkák! Ti mit gondoltok azokról a tini lányokról akik egy kicsit visszahúzódóak, de közben azért viccesek és nagyon könnyen elpirulnak?

Figyelt kérdés

Ti szóba állnátok egy ilyen lánnyal?

17/L



2018. dec. 31. 11:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Nagyon aranyosak. Én szóba állnék.
2018. dec. 31. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Miért ne állnék szoba vele, ha kedves, kulturált, normális, értelmes, okos csajszi akkor nagyon szívesen meg ismerném, de barátságánál több ne legyen!20/F
2018. dec. 31. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Miért ne legyen több barátságnál?
2018. dec. 31. 12:02
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon cukik tudnak lenni :D :)
2018. dec. 31. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Aranyosnak tartanám és igen sokkal inkább mint valami barbibabával :) 16F
2018. dec. 31. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Azt nem irtad hogy neked is a cuki pofikájú pasik tettszenek.
2018. dec. 31. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Honnan veszed hogy nekem "csak a cuki pofikáju pasik" tetszenek??

Nem is ismersz!

2018. dec. 31. 12:37
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Az egyetlen bajom velük az, hogy az ismerkedés/barátkozás eleje borzasztó nehéz. Egyszerűen nem tudom hogy oldjam föl a légkört. Ha mondok egy viccet mosolyognak, nevetnek, aztán elnéznek felőlem és nem tudom eldönteni, hogy zavarban vannak-e, nem tetszett-e a vicc vagy unják-e a pofámat, mert kb. mind háromnál ugyanazt az arckifejezést látom.

Nagyon ritkán mosolyognak, ami abból a szempontból nem baj, hogy én alapvetően nem vagyok mosolygós, de a tőlem (még) távolabb álló emberekkel többet mosolygok, nevetek hogy ne tűnjek unalmasnak. Viszont ha egy lány nem mosolyog, akkor én legtöbbször csak unalmat vagy (számomra) unszimpatikus stílust érzek az illetőn.


De ezeken túl nagyon szeretem őket, kár hogy még nem igazán volt egyhez sem szerencsém párkapcsolati téren.


17/F

2018. dec. 31. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem csak visszahúzódó lány kéne. Az ilyen kis tömegtrendi lányoknak nem sok esze van. Főleg nem egy kapcsolatra. Nem mint ha lett volna kapcsolatom, nem is lesz. De kinek kell olyan lány aki szinte tutira megcsal mert olyan mint a többi átlag..? Ez hülyeség hogy ne legyen több barátságnál, szerintem pont ilyen egy tökéletes lány. Visszahúzódó, nem a több száz facebookos meg személyes fiu barátkáival beszélget hanem azzal foglalkozik akit szeret, ráadásul ha még viccelődni is lehet vele a nélkül hogy mindenen besértődne az megint csak egy plusz. Ha meg elpirul az aranyos, kivéve ha más fiuknak is és képtelen arra hogy lerázzon egy másik srácot ha már szeret valakit.

Alapjáraton amit leírtál: Jó. Viszont nem csak ennyiből áll a dolog, mert végülis akárkiről gondolhatsz akármit, akinek lehetnek még kisebb/nagyobb hibái, amiket vagy el tudsz fogadni vagy sajnos nem.

2018. dec. 31. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!