Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Magányos szilveszter? Te...

Magányos szilveszter? Te hogyan éled meg?

Figyelt kérdés

Ez lesz a 6.dik szilveszterem magányosan.

Kicsit igy belegondolva rémisztö.

F/24



2018. dec. 31. 13:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%
Pihenek.... Ez nekem többet jelent mindennél.
2018. dec. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
52%
Egyre rosszabbul
2018. dec. 31. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
71%
Én is 2012-ben kezdtem a magányos szilveszterezést, már megszoktam, így egész jól viselem, elfoglalom magam. Majd éjfélkor kicsit eltörik a mécses, de aztán minden megy tovább. Mindig azt mondom, majd a következő évben nem így lesz, aztán mégis.
2018. dec. 31. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Ink élvezd ki hogy magaddal tölheted a szilvesztert! Majd ha úgy alakul úgyis lesz vki akivel eltöldheted a szilvesztert. Meg egyébként te is tehetnél azért valamit, hogy nem egyedül kelljen töltened a 7. szilvesztered, ha ennyire zavar. :)
2018. dec. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
59%

Én eddig a kollégáimmal szilvesztereztem, aztán valahogy ez a parti szervezés idén elmaradt. Így itthon ülök, nézem a TV-t, és azt terveztem, hogy felbontok egy üveg bort, annak ellenére, hogy annyira nem vagyok oda érte. Eltelik ez a nap is, mint a többi...

F/22

2018. dec. 31. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Örülök neki nagyon. Ha belegondolok, hogy helyette mehetnék piálni, másnap rosszul lennék, tánc, hangos zene, fölösleges csevegés, pff, szörnyű. Nagyon jól elszórakozok itthon magamban ehhez képest, olvasok, főzök, nézek egy filmet.

Egyébként meg, gondolj rá úgy, hogy ez egy nagyon túlhype-olt dolog, hogy szilveszterkor Neked bulizni kell, és szocálisának lenni, és csókolozni és stb... Ha ezen felül tudsz lépni, és nem akarsz megfelelni ilyen társadalmi "elvárásnak", akkor már sokkal előbb vagy mint a legtöbb ember. Tudok olyanról is, aki pihenne inkább otthon, de fél, hogy mit gondolnának a többiek ha nem menne sehova. Na ez a szomorú inkább szerintem.

2018. dec. 31. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Sosem voltam még szilveszterkor sehol. Végülis ugyan olyan nap mint a többi.

Nincsenek barátaim, tehát nincs kikkel.


21f

2018. dec. 31. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Clay Morrow ***** válasza:

Egyedül vagy magányos vagy emberek/család között?

Ha ez első, én nagyon is cserélnék egyet veled.

2018. dec. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

4 Igazad van,mert ennek van pozitiv oldala is. :)

Egyébként a párkapcsolattal ugy állok,mint a 3mas válaszoló,sajnos.

Soha nem volt,szóval nem is füzök hozzá nagy reményeket.


6 Elég volna ha magamnak meg tudnék felelni.


7 Pedig egy igazi barát mindenkinek kellene,de ezt nyilván te is tapasztalod.


8 Igen,egyedül.


Jó szórakozást mindannyiótoknak!

2018. dec. 31. 15:47
 10/12 anonim válasza:

Most kivételesen itt is magányos lesz az est. Eddig mindig szerveztünk bulikat. Azért jó érzés mikor együtt az a társaság akikkel év közben is összegyültök. Megadja a hangulatát mikor az évet is együtt kezditek. Csak most nem volt helyünk ahol megtudnánk ezt tenni. Így marad az itthon ülés. Amit eléggé unalmasnak tartok. De szerintem nem meghatározó dolog a szilveszter. mi ugyan úgy bulizunk akkor mint a többin. Szóval nem sajnálunk semmit sem. Csak azt az igazi hangulatot amit együtt töltünk még újévkor is. :)


18/f

2018. dec. 31. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!