Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Magány, egyedüllét

A kérdés

Ti nem szoktátok azt érezni, hogy semmi értelme ennek a monoton életnek?

Hogy semmi se változik,semmi sem úgy alakul,ahogyan szeretnétek. Mások meg tök el vannak,buliznak fiatalon,tervezik a jövőjüket a párjukkal,nektek meg nem változik semmi. Csak úgy elsuhannak az évek magányosan,feleslegesen. Néha arra szoktam gondolni,hogy jobb lenne,ha vége lenne ennek az életnek.

2018. dec. 31. 13:59  Privát üzenet  

A válaszok
De akkor miert nem probalsz valtoztatni az eleteden ha ugy erzed unalmas?:) miert nem probalsz meg kitorni? Valami mast csinalni?

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/10Időpont 2018. dec. 31. 14:01 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Már sokszor próbáltam,de minden befuccsolt. Próbálkozzak feleslegesen? Másnak könnyen bejön az élet,nekem semmi se jön össze. Ezért van bennem egy kis irigység bennem.

# 2/10Időpont 2018. dec. 31. 14:08 Privát üzenet
Mióta az eszemet tudom ezt érzem.

A válaszíró 46%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/10Időpont 2018. dec. 31. 14:14 Privát üzenet
Eredetileg valóban nincs semmi értelme - de szerencsére mi bármilyen értelmet adhatunk neki...

A válaszíró 50%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/10Időpont 2018. dec. 31. 14:18 Privát üzenet

Igen? Akkor majd kihúzok a postaládából egy nekem való lányt, 9 millióból azt az egyet, és akkor majd kap értelmet az életem :D

Jó ötlet :3

A válaszíró 46%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/10Időpont 2018. dec. 31. 14:21 Privát üzenet
Nem változik semmi? Magától nem is fog, te alakítod, ahogy szeretnéd.

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/10Időpont 2018. dec. 31. 14:21 Privát üzenet
Clay Morrow nevű felhasználó válasza:

Néha, de meg kell találni még azt a legapróbb kis reményt is. Örülni a kis dolgoknak.

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/10Időpont 2018. dec. 31. 14:53 Privát üzenet

Másnak könnyen bejön az élet,nekem semmi se jön össze. Ezért van bennem egy kis irigység bennem.

Konkretan fiatal koromban voltam felig hajlektalan, a vonatallomas varotereben aludtam. Nem keves munkaba kerult hogy bejojjon az elet. De ma mondhatni bejott.

Szoval neked mi a kifogasod?

A válasz 50%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/10Időpont 2018. dec. 31. 16:11 Privát üzenet
Az èn èletemnek se nincs semmi èrtelme!

A válaszíró 53%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/10Időpont 2018. dec. 31. 22:29 Privát üzenet

Mindenkinek vannak nehézségei. Kívülről én egy fiatal, házas, jó körülmények között élő nő vagyok, akinek van egy családi háza amit most tervezünk felújítani és egy nyaralója.

A valóság pedig:

-alig vannak barátaim

-rossz érzem magam a munkahelyemen

-1 éve nem jön a baba

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/10Időpont jan. 2. 20:26 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Van értelme, hogy mobiltelefonom legyen? Évek óta senki nem keresett!
Ennyi a magányos ember? Van értelme egy ilyenek?
Szerintetek van ertelme igy elni tovabb?
Az ilyeneknek mint amilyen én is vagyok mi értelme élnem, minek kellett megszületnem?
Mi értelme van a szeretetnek? Ha mindég ott lesz a gyűlölet és mindég lesz aki kihasználja ezt.
Van értelme elkezdenem angolul olvasni egy könyvet? És mi is ennek a módszere? Szótárazás? Ti hogy kezdtétek/szoktátok?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Magány, egyedüllét rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!