Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ti nem szoktátok azt érezni,...

Ti nem szoktátok azt érezni, hogy semmi értelme ennek a monoton életnek?

Figyelt kérdés
Hogy semmi se változik,semmi sem úgy alakul,ahogyan szeretnétek. Mások meg tök el vannak,buliznak fiatalon,tervezik a jövőjüket a párjukkal,nektek meg nem változik semmi. Csak úgy elsuhannak az évek magányosan,feleslegesen. Néha arra szoktam gondolni,hogy jobb lenne,ha vége lenne ennek az életnek.
2018. dec. 31. 13:59
 1/10 anonim ***** válasza:
De akkor miert nem probalsz valtoztatni az eleteden ha ugy erzed unalmas?:) miert nem probalsz meg kitorni? Valami mast csinalni?
2018. dec. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Már sokszor próbáltam,de minden befuccsolt. Próbálkozzak feleslegesen? Másnak könnyen bejön az élet,nekem semmi se jön össze. Ezért van bennem egy kis irigység bennem.
2018. dec. 31. 14:08
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mióta az eszemet tudom ezt érzem.
2018. dec. 31. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Eredetileg valóban nincs semmi értelme - de szerencsére mi bármilyen értelmet adhatunk neki...
2018. dec. 31. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Igen? Akkor majd kihúzok a postaládából egy nekem való lányt, 9 millióból azt az egyet, és akkor majd kap értelmet az életem :D

Jó ötlet :3

2018. dec. 31. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem változik semmi? Magától nem is fog, te alakítod, ahogy szeretnéd.
2018. dec. 31. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Clay Morrow ***** válasza:
Néha, de meg kell találni még azt a legapróbb kis reményt is. Örülni a kis dolgoknak.
2018. dec. 31. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
50%

Másnak könnyen bejön az élet,nekem semmi se jön össze. Ezért van bennem egy kis irigység bennem.

Konkretan fiatal koromban voltam felig hajlektalan, a vonatallomas varotereben aludtam. Nem keves munkaba kerult hogy bejojjon az elet. De ma mondhatni bejott.

Szoval neked mi a kifogasod?

2018. dec. 31. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az èn èletemnek se nincs semmi èrtelme!
2018. dec. 31. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mindenkinek vannak nehézségei. Kívülről én egy fiatal, házas, jó körülmények között élő nő vagyok, akinek van egy családi háza amit most tervezünk felújítani és egy nyaralója.


A valóság pedig:

-alig vannak barátaim

-rossz érzem magam a munkahelyemen

-1 éve nem jön a baba

2019. jan. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!