Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nagyon szerencsétlen vagyok...

Nagyon szerencsétlen vagyok ha nincsenek barátaim, nem járok bulizni? Szilveszterkor is mindig itthon vagyok.

Figyelt kérdés

Kicsit zavar hogy ilyenkor mindenki megy valahova én meg itthon vagyok. Kicsit szomorú vagyok emiatt.

Párszor voltam szórakozó helyen de ez a társasági életet nem az én világom.

Annyira rossz amikor valaki megkérdezi hogy mit fogsz csinálni szilveszterkor.


Más is van aki otthon lesz ma?

Ti nem vagytok szomorúak?


Nagyon gáz vagyok ha 21 évesen ilyen vagyok. Fiú vagyok.


2018. dec. 31. 17:36
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

#10


fsz magad, tudatlan fsz

2018. dec. 31. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Amikor voltam bulizni, sem éreztem jól magam, én ilyen elcseszett vagyok

.

2018. dec. 31. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Szintén én is! Több éve tart...
2018. dec. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Végül én elmentem bulizni egy mainstream helyre. egyrészt rengeteget röhögtem ezen az egészen. másrész meg átéreztem milyen lehet annak, aki mindig erre a zenére szórakozik, mert senki nem mitatott neki mást
2019. jan. 1. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Ember, az rossz amikor megkérdezik mit csinálsz szilveszterkor és otthon leszel...

Na de amikor meg se kérdezik (a barátaid sem) mert olyan szinten vagy leszarva, az gázabb.

Nem tudom, hogy szerezzek barátokat magamnak, mert rusnya vagyok, hülye és közel elviselhetetlen - nem sok ember akar ilyennel egy légtérben lenni. Megpróbálok javítani magamon aztán utánaolvasok hogy kell barátkozni,mert számomra ez az állapot már elviselhetetlen.

És igen, én mérhetetlenül szomorú vagyok, ezért vagyok gyk-n, meg játszom meg végzek minden pótcselekvést.

2019. jan. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

#15 fontos, hogy ne akarj gyors változást. arra figyelj csak, hogy minden nap változtass kicsit. és majd lesz ami lesz. de valószínűleg lassan. szóval hosszú szakaszokat nézz. fél éve mi volt. egy éve mi. és ahhoz képest mozdult e valami.


ez a barátkozás mindenkinek nehéz. ez nagy feladat, nagy dolog.

2019. jan. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!