Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hova lehet menni szilveszterko...

Hova lehet menni szilveszterkor, ha nincs kivel menjek?

Figyelt kérdés
Budapesten. Sajnos mindenki másmerre van, vidéken, vagy otthon maradt, én viszont nagyon mennék, de nem maradt kivel. Melyik helyeken nem elutasítóak az emberrel, ha egyedül van? Nem tudnék magamtól csak úgy odamenni valakikhez sajnos.

2018. dec. 31. 18:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg csak kimenni az utcára?
2018. dec. 31. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
7%
Egyedul lehet hogy meg fognak verni. Vannak olyanok akik csak ugy belédkötnek minden ok nélkül.
2018. dec. 31. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 gömbicica ***** válasza:
Budapesten szamtalan program van, rengeteg emberrel. Elvezd a tarsasagot, hallgasd a zenet, borozzal..
2018. dec. 31. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én is úgy tudom, hogy sok ember szokott kint lenni az utcán. bár rég nem voltam kint így. de lehet akkor kimegyek én és megmondom megvertek e.
2018. dec. 31. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Alapból a sztriptíz bárokat (de ezek nincsenek nyitva szilveszterkor), játékkal felszerelt kocsmákat (be tudsz állni csocsózni, billiárdozni, vagy akár magadban is tolhatod a flippert) meg koncerteket mondanám ahova lehet egyedül menni.
2018. dec. 31. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!