Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Alkoholizmus, depresszió egy...

Alkoholizmus, depresszió egy lány miatt. Mit lehetne tenni? F

Figyelt kérdés
Valaki segítsen,mert már ezt nem bírom. Nem csak egy lány miatt alakult ki a depresszió,vannak korai traumáim is,ami borzasztó. Az öngyilkosságon gondolkodom.
2018. dec. 31. 18:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne igyál! Meg ne legyél öngyilkos!

Hívd fel a segélyvonalat!

2018. dec. 31. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hasonló okok miatt én is nyomottan érzem magam mindig, de azért egy lány kevés ahhoz, hogy elbaxa az életem.
2018. dec. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ilyenkor gondolj arra, ha amúgy sem kellesz neki, hiába ölnéd meg magad, akkor sem fog szeretni. Max ő éli az életét miközben te a föld alatt rohadsz. Megéri ez? Főleg egy olyanért aki le sem szar téged?
2019. jan. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Elérhető vagy még? Remélem Igen! Már ahoz nagy bátorság kellett hogy őszintén írj ide! És jó hogy megoldást keresel. Jó lenne tudni rólad többet, hogy igazán vigasztaló szavakat tudják neked írni olyanokat aminek tényleg hasznát veszed. Bár nem vagyok pszichológus, annyit mondhatok hogy legtöbbünk ebben a világban éltünk át kisebb nagyobb traumákat és azokkal együtt kell élnünk. De fel a fejjel nem kell átadnunk magunkat ezeknek az érzéseknek bizonyos mértékig feldolgozhatóak. Nekem sokat segített például az amikor elgondolkoztam azon hogy az a a személy aki bánatot okozott nekem vagy traumát nem szánt szándékkal tette. Legtöbbször csak ennyiről van szó. De ha ennél sokkal komolyabb a dolog, az még mindíg vígasztalhat, hogy mindennap korán elsorolom magamnak miért lehetek hálás: például van hol laknom, van mit ennem, van egy autóm amivel járhatok munkába , van egy munkám van relatív egészségem, vannak szeretteim, várom a tavaszt. Azonkívül valahányszor kedves vagy az embereknek magadnak teszel jót vele. Valahogy jól esik a szívnek. 🤗
2019. jan. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!