Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Boldog, sikerekben gazdag...

Boldog, sikerekben gazdag újévet kívánok mindenkinek. Nők terén, emberileg milyen változásokat szeretnétek?

Figyelt kérdés
Kívánok nektek jó fenekü, nagy mellű, érdekektől és hisztériától mentes korrekt nőket. Akik nem attól frusztráltak és kinlódnak hogy terülj-terülj asztalkámat nem kapnak, hanem pont attól boldogok, ha önzetlenül adhatnak. És csak annyit és úgy várnak el amennyit ők adnak. Vagyis személyiségproblémától mentes nőket nektek! Normális, emberi aggyal megáldottakat.
2018. dec. 31. 20:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem unod még?
2018. dec. 31. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Lol, nekem nem kell valami unalmas normális emberi aggyal megáldott lény.
2018. dec. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
A China Martban van egy nagy mellű próbababa, szerintem tudakold meg, hogy mennyiért adnák el neked. :-D
2018. dec. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Köszönöm! xd
2018. dec. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Buék! Változást!
2018. dec. 31. 21:34
 6/18 anonim ***** válasza:
Neked is B.U.É.K.: én csak egy lábfétist kedvelő nőt szeretnék.
2018. dec. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
62%

És mi lenne, ha nem egy csöccsel meg seggel megáldott ribit, hanem egy visszahúzódó aranyos kedves nem megcsalós/elhagyós nekem való aranyos lányt kívánnál nekem..? Aki megfelel olyan elvárásoknak amik nem jellemzőek a mai 14-18 között lévő lányokra? :(

Ha ez valaha összejön a korcs formámnak egy életre hálás leszek neked :D

2018. dec. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Köszönöm, pont olyat keresek, amilyet leírtál.

Neked is hasonlókat, és Buék!

2018. dec. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
7-es vagyok) Jó lenne ha valóra is válnának, de ahogy eddig is ez után is ilyen boldogtalan maradok. Így pedig semmi értelme tovább élnem.
2018. dec. 31. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Alapos okod van rá, hogy csalódott legyèl, de az nem végleges....
2018. dec. 31. 22:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!