Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Magány, egyedüllét

A kérdés

Boldog, sikerekben gazdag újévet kívánok mindenkinek. Nők terén, emberileg milyen változásokat szeretnétek?

Kívánok nektek jó fenekü, nagy mellű, érdekektől és hisztériától mentes korrekt nőket. Akik nem attól frusztráltak és kinlódnak hogy terülj-terülj asztalkámat nem kapnak, hanem pont attól boldogok, ha önzetlenül adhatnak. És csak annyit és úgy várnak el amennyit ők adnak. Vagyis személyiségproblémától mentes nőket nektek! Normális, emberi aggyal megáldottakat.

2018. dec. 31. 20:31  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
Nem unod még?

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/18Időpont 2018. dec. 31. 20:34 Privát üzenet
Lol, nekem nem kell valami unalmas normális emberi aggyal megáldott lény.

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/18Időpont 2018. dec. 31. 20:45 Privát üzenet
A China Martban van egy nagy mellű próbababa, szerintem tudakold meg, hogy mennyiért adnák el neked. :-D

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/18Időpont 2018. dec. 31. 20:50 Privát üzenet
Köszönöm! xd

A válaszíró 56%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/18Időpont 2018. dec. 31. 21:25 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Buék! Változást!

# 5/18Időpont 2018. dec. 31. 21:34 Privát üzenet
Neked is B.U.É.K.: én csak egy lábfétist kedvelő nőt szeretnék.

A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/18Időpont 2018. dec. 31. 21:37 Privát üzenet

És mi lenne, ha nem egy csöccsel meg seggel megáldott ribit, hanem egy visszahúzódó aranyos kedves nem megcsalós/elhagyós nekem való aranyos lányt kívánnál nekem..? Aki megfelel olyan elvárásoknak amik nem jellemzőek a mai 14-18 között lévő lányokra? :(

Ha ez valaha összejön a korcs formámnak egy életre hálás leszek neked :D

A válasz 63%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 46%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/18Időpont 2018. dec. 31. 21:42 Privát üzenet

Köszönöm, pont olyat keresek, amilyet leírtál.

Neked is hasonlókat, és Buék!

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/18Időpont 2018. dec. 31. 21:52 Privát üzenet
7-es vagyok) Jó lenne ha valóra is válnának, de ahogy eddig is ez után is ilyen boldogtalan maradok. Így pedig semmi értelme tovább élnem.

A válaszíró 46%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/18Időpont 2018. dec. 31. 22:27 Privát üzenet
Rejtvényjáték 728x90
A kérdező kommentje:

Alapos okod van rá, hogy csalódott legyèl, de az nem végleges....

# 10/18Időpont 2018. dec. 31. 22:59 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Rúgós Beke Király honnan gazdag és miért volt börtönben és tényleg "cigánybíró"? Mit jelent ez egyáltalán?
Aki gazdag, az nem érzi hogy gazdag?
Szerintetek melyik embernek rosszabb? A szegény, de nem magányos embernek, vagy a gazdag, de magányos embernek, akire a kutya nem kíváncsi sem a pénzére?
Sokaknak miért ilyen játék az élet? Emiatt ti nem szoktatok arra vágyni, hogy "Nagy Testvér"-ként másokat titokban lehallgassatok és megfigyeljetek, hogy mi a titkuk?
Lányok/nők/asszonyok, nem lehet, hogy azért olyan sok a magányos köztetek, mert magasra teszitek a lécet?
Szerintetek ez mennyire boldog élet? Végződhet öngyilkossággal?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Magány, egyedüllét rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!