Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ti miért nem vagytok sikeresek...

Ti miért nem vagytok sikeresek a nőknél/férfiaknál?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Én régen ugyan olyan bajban voltam ezügyben,mint itt ti is,szóval,ha tudjátok,hogy miért nem sikerül egy párkapcsolat akkor miért nem változtattok ezen?:)

Szóval a fenti kérdés csak álca.:D


Én 20 éves fiú vagyok.


Régen rengeteget voltam itt és pontosan ugyan ilyen kérdéseket tettem fel,mint ti.


A kérdésetekben benne van a válasz,szóval jól tudjátok,hogy mi a probléma.


.


De ti miért használtok kifogásokat? Mert ezek csak FÁJDALOMCSILLAPÍTÓK.

Írjátok le ide nekem kérlek,hogy ti miért vagytok sikeresek az ellenkező nemnél! Teljesen biztos,hogy tudok választ adni.



Tudom én,hogy mikor arra gondolsz,hogy miért stagnál az életed és miért nem teszel érte az az önfejlesztés pokla,de ez nagyon jó dolog.


Én segíteni szeretnék nektek,mert tudom,hogy milyen szörnyű ez az állapot,amiben az itteni kategóriában lévő emberek vannak.

:)


Én aztán tudom,hogy miről beszélek.


Az egész kiskorom borzasztóan telt a társas ami a társas kapcsolatokat illeti és még most is rengeteg utóhatása van és még korántsem tökéletes még.


Én régen feküdtem az ágyamban és csak simán sírtam a sötétben és egyfolytaban csak azt gondoltam,hogy ez szar,az szar,úgy rossz,ez nem fog menni stb



Itt leírhatjátok nekem azokat a dolgokat ami miatt rosszul érzitek magatokat.


"Miért gondolod azt,hogy a pároddal boldog lennék,ha magaddal sem vagy az?"


2018. dec. 31. 21:55
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:
Össze sem tudnám számolni, hányszor.
2018. dec. 31. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 anonim ***** válasza:
Tán még fejenállva bohócruhában nem próbáltam, lehet ez volt a baj. :)
2018. dec. 31. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 A kérdező kommentje:

Csajozasi tanacsokat en egyebkent nem tudok adni.:) Itt csak abban szeretnék segíteni az embereknek,hogy hagyjak el a kifogasaikat.


Más kerdest kellett volna feltennem es akkor ide jottek volna a baratok nelkuliek is.:D De érted,gondolom,hogy mi a celom itt.

2018. dec. 31. 22:33
 24/53 anonim ***** válasza:
12-es/20-as vagyok) Igen én értem. Egyébként nekem barátaim sincsenek. Senkim. 1 családtag ez minden
2018. dec. 31. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 A kérdező kommentje:
Akkor becsuld meg az 1 csaladtagodat,hogy van.:)
2018. dec. 31. 22:36
 26/53 anonim ***** válasza:
Nem minden kifogás alaptalan azért. Vannak olyan emberek, akiknek tényleg nem érdemes ezt erőltetni, akármilyen lehangolóan hangzik. Én is feladtam, holott nálam sokkal hátrányosabb emberek is próbálkoznak, és sikerül nekik. Csakhát milyen áron...
2018. dec. 31. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 A kérdező kommentje:
Ismered Szabó Pétert? Nekem ő a példaképem,pedig soha nem volt egy sem.:D
2018. dec. 31. 22:37
 28/53 A kérdező kommentje:
Amúgy nem feltétlenül nektek szólt,akik tudatosan nem próbálnak meg valamit,hanem akik félnek valamitől. Persze próbálkozni mindig jó,mert miért ne kereshetnéd azt akit keresel? Hat azert van a sok "rosszlány",hogy örülj annak aki nem olyan és jol erzed magad vele.:)
2018. dec. 31. 22:40
 29/53 anonim ***** válasza:
Nem ismerem. Ki az, valami randiguru? Van belőlük jópár.
2018. dec. 31. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 anonim ***** válasza:

Mert szeretek valakit, nagyon régóta. Mindenkiben "őt" keresem. Másokkal nem tudomnám jól érezni magam + elég visszahúzódó vagyok és gátlásos. Szóval nekem nem hinném hogy tudsz segíteni. :)

18/L

2018. dec. 31. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!