Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ti miért nem vagytok sikeresek...

Ti miért nem vagytok sikeresek a nőknél/férfiaknál?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Én régen ugyan olyan bajban voltam ezügyben,mint itt ti is,szóval,ha tudjátok,hogy miért nem sikerül egy párkapcsolat akkor miért nem változtattok ezen?:)

Szóval a fenti kérdés csak álca.:D


Én 20 éves fiú vagyok.


Régen rengeteget voltam itt és pontosan ugyan ilyen kérdéseket tettem fel,mint ti.


A kérdésetekben benne van a válasz,szóval jól tudjátok,hogy mi a probléma.


.


De ti miért használtok kifogásokat? Mert ezek csak FÁJDALOMCSILLAPÍTÓK.

Írjátok le ide nekem kérlek,hogy ti miért vagytok sikeresek az ellenkező nemnél! Teljesen biztos,hogy tudok választ adni.



Tudom én,hogy mikor arra gondolsz,hogy miért stagnál az életed és miért nem teszel érte az az önfejlesztés pokla,de ez nagyon jó dolog.


Én segíteni szeretnék nektek,mert tudom,hogy milyen szörnyű ez az állapot,amiben az itteni kategóriában lévő emberek vannak.

:)


Én aztán tudom,hogy miről beszélek.


Az egész kiskorom borzasztóan telt a társas ami a társas kapcsolatokat illeti és még most is rengeteg utóhatása van és még korántsem tökéletes még.


Én régen feküdtem az ágyamban és csak simán sírtam a sötétben és egyfolytaban csak azt gondoltam,hogy ez szar,az szar,úgy rossz,ez nem fog menni stb



Itt leírhatjátok nekem azokat a dolgokat ami miatt rosszul érzitek magatokat.


"Miért gondolod azt,hogy a pároddal boldog lennék,ha magaddal sem vagy az?"


2018. dec. 31. 21:55
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim ***** válasza:

Azért vagyok sikertelen, mert nagyon kevés olyan szituációba botlok, mikor tényleg tudnék ismerkedni. Nyitott vagyok ilyen téren és minden alkalmat megragadok, de kevés az ismerkedési lehetőség, mivel alapjáraton nem szeretek sok ember között lenni, és inkabb otthonulos típus vagyok. Persze próbálok ezen változtatni, de az alap tulajdonsagaimat nem tudom ellentettjere fordítani.


A tapasztalatom azt bizonyítja, hogy onnantól h kialakult az ismerkedési lehetőség már nincs gond. Külsőleg teljesen rendben vagyok, tudom, hogy mikor merrefelé lehet elvinni egy beszélgetést, van humorerzekem ( ami persze valakinek nem vicces, de másoknak igen ), és volt már több barátnőm is, szóval van tapasztalatom a téren... Szóval szerintem csak a talalkizasok számát kellene növelni, mert akikkel osszefutottam eddig és jót beszéltünk azokról kiderult h van vagy barátja, vagy nem akar barátot, vagy éppen nincs meg a szikra, de olyan is volt, hogy a nő leszbi.

2018. dec. 31. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 anonim ***** válasza:

34.

Nekem spec. nem. Nekem a saját elhatározásomon múlik minden. Nem is szeretem, ha vigasztalnak, az nem segít. Abban igazad lehet, hogy a motiváció segíthet egyes embereken, de szerintem ott is csak kis százalékban, és a siker a saját elhatározásán fog nagyobb arányban múlni, nem azon, hogy kinek nyavajgott. Ettől persze még lehet némi értelme, de nem túl sok.


36.

Értem, hogy jól esik neked, de az a jóleső érzés közelebb visz a probléma megoldásához, vagy csak könnyebbé teszi az elviselését? Nem mindegy.

2018. dec. 31. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 anonim ***** válasza:

Nem járok el sehová, barátaim sincsenek, nem vagyok fent a facebookon. Így azért elég nehéz csajozni. Ehhez társul némi visszafogottság, így ha eljárnék bulizni is a nem létező haverokkal, akkor még így is nehéz lenne odamenni valakihez és flörtölgetni. A spontán ismerkedés egy konditerembe, futópályán, utazások alkalmával pont ezért nem is megy. Nincs nagy dumám, nem tudok fenn tartani egy beszélgetést sokáig. Egy nő meg akármit mond, az ilyen pasikat részesíti előnyben, nem a visszahúzódó szótlan figurákat. Még ha esetleg jóképű is lennék.


Nem hibáztatok senkit, csak a magánnyal társul egyfajta depresszió, szociális fóbia, enyhén, amiből könnyen kilehetne jönni, de ahhoz társaság kellene, amit meg nem tudtam kialakítani már több, mint 5 éve. Egy senkinek érzem magam, úgy érzem hogy mindenki lenéz, ezzel a hozzáállással meg nehéz belekezdeni a változásba, pedig folyton azon vagyok, hogy na majd holnaptól, na majd hétfőn valami újba belefogok. De lassan már az álmaim is elvesznek, lassan már nincs miért élnem, és a fejem is tök üres. Ez nem siránkozás, nem pillanatnyi depresszió, hanem már hosszú évek óta ebben élek.


Egy párral jelen pillanatban azért lennék boldog, mert itt a szilveszter, mondjuk filmezgettünk volna, beszélgettünk volna, társasoztunk volna, puzzlet raktunk volna ki, vagy éppenséggel már gyerekeink lennének, akik lekötnének. Ugyanez a karácsonyi téma is. Mondhatja nekem bármelyik spirituális, felvilágosult ember, hogy egyedül is jól tudod érezni magad, nem kell ahhoz senki. Igenis a legtöbb embernek kell. Munka után jó valakihez hazamenni. Jó valakivel eltölteni a hétvégéket, legyen az szó egy moziról, kirándulásról. Jobb eltölteni az ünnepeket, jó valakihez csak úgy odasimulni, szexelni, beszélgetni, megosztani a vágyaidat, álmaidat, gondolataidat...


...és nem ide írni lassan 30 évesen a gyakorikérdésekre szilveszter estéjén.

2018. dec. 31. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 anonim ***** válasza:
16%
Szilveszterkor is minden nő egyformán gondolkodik,és minden pasira sorozatgyilkosként néz..
2018. dec. 31. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 anonim ***** válasza:
10%
Utolsó szerintem pedig mindegyik iszik és ágyba végzik egy ilyen pasival. Na tudod kinek kéne ilyen "nő" :D
2018. dec. 31. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 anonim ***** válasza:
63%
45% és 35% és csodálkoztok miért kerülnek a lányok...csomó másik ember szenved, sokkal nagyobb gondjaik vannak, de nektek ennyi elég, hogy általánosítsatok egy egész nemet, gyűlöljetek lányokat ismeretlenül. Az a baj, hogy tényleg ronda a lelketek. Csak saját magatokat sajnálgatjátok, sebnyalogatás, mindenki más dögöljön meg, biztosan minden lány k..., pedig sokan vannak, akik egyedül üldögélnek otthon, vagy épp sütit csinálnak a párjuknak vagy ki tudja, csak táncolnak nevetve. De ti csak erre két szarságra tudtok gondolni, mert ebben éltek, erre terjed ki a fantáziátok. Ez titeket minősít.
2018. dec. 31. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 anonim ***** válasza:
Ja és szabó Péter Hajdú Péter spanja. Két pszichopata. Nagyon kedves a kérdező, de ne dőljön be az ilyen pszichopatáknak. :(
2018. dec. 31. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 A kérdező kommentje:
Nem dolok,mert en hiszek neki.:D Peternek.:)
2019. jan. 1. 00:39
 49/53 anonim ***** válasza:
Anyád miatt, de most komolyan. Anyád miatt vagyok sikertelen. Nem akarlak megbántani, de ez a igazság.
2019. jan. 1. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 A kérdező kommentje:
Nagyon értelmes megszólalás.:D Menj tovább koszi.:)
2019. jan. 1. 02:21
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!