Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Magány, egyedüllét

A kérdés

Magányos/elkeseredett emberek?

Hányan vagytok ma egyedül? Akik nem akarnak bulizni, de mégsincs kivel lenni? És miért?

-17f

Keress kérdéseket hasonló témákban: magány, egyedüllét, elkeseredettség, értéktelenség

jan. 1. 01:09  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
A kérdező kommentje:

Átérzem a bajod :/ Egyrészt nektek lányoknak könnyebb is, de ha nagyritka egy lány nem egy páwagyereket akar akkor annak már annyira mégse könnyű :/ Tudom milyen szenvedés, nekem még barátaim sincsenek, senkim :)

A legközelebbit majd nem egyedül töltöd ;)

# 11/17Időpont jan. 1. 12:25 Privát üzenet

Szia

Eléggé elkeseredett vagy a leírtak alapján. Meg tudlak érteni. Azt a lányt felejtsd el, aki ilyet kíván, az menjen a francba.

Én mégis azt tanácsolom, hogy menj majd el dolgozni. Hátha megismersz valakit közben. Soha nem lehet tudni. Talán éppen akkor fogod megtalálni a lányt akit keresel, amikor nem is számítasz rá.

A iskolával hogy állsz? Ott sincsenek barátaid?

Ja és ha szeretnél beszélgetni, nyugodtan írj privátban. Szívesen meghallgatlak, hátha tudok segíteni.

A válaszíró 48%-ban hasznos válaszokat ad.
# 12/17Időpont jan. 25. 13:59 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Szia utolsó. Suliba nem járok 8 at is általánosba jártam ki, az utolsó 3 évet szóval ha akartam volna se lennének barátaim. majd lesz melóm, már hivatalosan is be vagyok jelentve. Egyébként nekem csak egy 100%ba nekem való társ kéne, semmi más..

# 13/17Időpont jan. 25. 19:40 Privát üzenet
Ah. Értem. Szóval akkor te nem is akarsz barátokat? A szüleid nem segítenek?

# 14/17Időpont jan. 25. 19:49 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nincs családom. Mai világba nincsenek becsületes barátok se, főleg aki azt tudná mondani hé haver ismerek egy neked való lányt! :D

# 15/17Időpont jan. 25. 19:52 Privát üzenet

Nincs családod? Mindegy, hagyjuk.

Viszont én a helyedben nem adnám fel. Azt írtad, már volt egy lány, aki elfogadott. Igen, olvastam, hogy milyen lány volt. De őt pl hol ismerted meg?

# 16/17Időpont jan. 25. 19:58 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

mit tudom én már, valami depressziós csoportba, ahonnan már eljöttem. Nincs olyan csoport amibe kevesen lennének és érdekelne.

# 17/17Időpont jan. 25. 20:11 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Magányos szilveszter? Te hogyan éled meg?
Mit tehetnék ha elkeseredett vagyok, magányos és munkanélküli?
Mit tegyek? Nagyon magányos és elkeseredett vagyok.
Lányok van kedvetek ismerkedni, beszélgetni egy kissé elkeseredett, magányos fiúval? Nagyon szeretnék magamnak párt találni, de nem megy, mindenkinek van valakije, vagy minden...
Mi ez az eszeveszett társkeresési hullám mostanában? Mindenki ennyire elkeseredett és magányos?
Nagyon magányos és elkeseredett vagyok. Van megoldás vagy ez már igy marad?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Magány, egyedüllét rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!