Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Magányos/elkeseredett emberek?

Magányos/elkeseredett emberek?

Figyelt kérdés

Hányan vagytok ma egyedül? Akik nem akarnak bulizni, de mégsincs kivel lenni? És miért?

-17f



2019. jan. 1. 01:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Akarok bulizni, de nem vagyok rá képes. Vágyni vágyok rá, de egyszerűen képtelen vagyok. Szüleim is elrontottak teljesen. Az anyja tudja legjobban a fiát elrontani. Szeretnék már egy barátnőt, de így nem fog menni. Könnyes szemmel nézem végig a többiek bulizós képeit és majdnem megőrülök.
2019. jan. 1. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Ah, átérzem.. Sajnos hasonlóan vagyok.. Csak én minden egyes nap látom hogy valaki boldog valakivel én pedig sose találom meg a millióból azt az egyet..
2019. jan. 1. 01:40
 3/17 anonim ***** válasza:
62%
Én, azért mert túlságosan zárkózott, visszahúzódó, önbizalomhiányos vagyok.Nem nyitok mások felé, mások sem felém. De ez van az életem eddigi 17 szilveszterét is itthon töltöttem, szóval eggyel több már mindegy.
2019. jan. 1. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Hát, nagyon sajnálom. Én most leszek 18 és sajnos eddig mind kettőtök kommentje többnyire igaz rám, kivéve a túlságosan aggódó.

Nekem már csak keserűség és bánat az életem, nem akarok tovább élni.. Egy valaki hitette el velem hogy boldog lehetek és talán lehet egy olyan életem amire vágyok, de ugye nem volt igaz. Én pedig itt vagyok mint egy szar darab, semmi nem érdekel csak hogy ne legyek magányos, viszont barátok akiktől megint azt kéne hallgatnom hogy nekik milyen jó a barátnőjükkel arra megint csak nincs szükségem.. Nem tudom mit kéne tennem.. Már nem akarok élni, de az egyetlen családtagom miatt muszáj vagyok. 18 leszek és felkelni sincs kedvem nem hogy dolgozni, de "eltarttatni" meg nem akarom magam... De egyedül ez már nem megy.. taknyos 12 évesek meg már a "partnereiket" cserélgetik.. Vicc... :(

2019. jan. 1. 01:53
 5/17 anonim válasza:
te miért nem akarsz bulizni? lehet az tenne boldoggá és közben társra is lennél vagy barátokra
2019. jan. 1. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Amm.. nem szeretem a közösséget, és a bulikat sem. nem az én stílusom, kicsit se mvagyok olyan mint a korombeliek. Egyszerűen csak nem.. Ezért is lenne nehéz barátnőt találni. Tudod elvárásaim vannak, ne olyan snapcheten élő seggét mutogató hiányosan öltöző kis mitugrálsz legyen aki elnyomja a tökéletes lányokat.. Tudod nekem szó szerint a több millióból az az egyetlen egy lány kell, aki ki van rekesztve, mert más. És pont az a másság kell nekem. nem tudnék olyannal meglenni aki már volt valakikkel előttem partnereket cserélget össze-vissza, meg ilyen 999 facebookos ismerőssel beszélget/lóg egész nap.. Nekem nem ez a "tökéletes" és nem ez a vágyam. Akár a 4 fal között egy szobába is le tudnám élni az életemet, ha nem vagyok egyedül és tudom hogy van aki szeret és számíthatunk egymásra, akit meg lehet vigasztalni és aki megvigasztal ha szar van stb. Egyáltalán nem vágyok olyan dolgokra amire a korombeliek. Még az se érdekel hogy a legjobb iphone-om legyen (tetszik, de nem az a leg nagyobb vágyam)

Egyszeráen más vagyok. nem olyan pávagyerek mint a többi, rám pedig sehol nins igény.. A személyes beszélgetés pedig eleve kilőve, ne mtudnék beszélgetni/megismerkedni nekem erőltetett is a társkereső is meg ilyen hülyeségek, ráadásul akit keresek az nem bulizgatni jár meg nagy közösségekbe.

2019. jan. 1. 02:19
 7/17 A kérdező kommentje:

Egy lány volt amúgy aki elfogadott.. Persze próbáltam nem bele élni magam. Aki KB azt kívánta hogy végezzek magammal (e nélkül is megtenném köszi) és most pedig mindent elkövetett hogy KB sziven akarjam szúrni magam.

Jó lenne ha meglenne végre rá a kellő erőm.. De sajnos van egyetlen családtagom aki miatt még nem lehet...

2019. jan. 1. 02:22
 8/17 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy ez nem vigasztal, de én kb. 20 évvel vagyok nálad idősebb, és ugyanebben a helyzetben vagyok. Te még nagyon fiatal vagy, sok minden történhet veled, nem is értem, hogy mondhatott ilyet az a lány, hogy végezz magaddal, főleg lány létére. Akármilyen borzalmas helyzetben van valaki, de ilyet nem illik, sőt bunkóság mondani a másiknak.
2019. jan. 1. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Tudom.. Csak neked ennyi idősen gondolom nem elvárás hogy nem volt még a párod senkivel. Viszont én olyat szerenték akinek én vagyok az első (ezt nem csak perverz értelembe érteni!) és én igazából úgy egy életre lennék valakivel..

A lány pedig.. Elvileg semmi féle veszekedés nem szakithatja el attól akit szeret meg ilyenek, mégis volt pofája azt mondani hogy "öld meg magad". Erre pedig csodálkozott hogy otthagytam a francba, letiltott ma visszavette, rámírt (új év miatt) és elkezdtem neki ezt felhozni. Hülyeségeket beszélt folyton átvert mindennel, utána pedig nem tudtam uralkodni magamon mert ilyen lány aki a halálomat akarja nem is kell ezek után, aztán még ő sértődött meg, meg hazudozott tovább.. Hát köszi. Még szerencsére hogy nem vallottam igazi "barátnőmnek" vagy ilyesmi. Igy szerencsére az első helyet még foglalhatom annak a nem létező lánynak.

2019. jan. 1. 02:37
 10/17 anonim ***** válasza:
Én a családommal szilvesztereztem tegnap, devalahogy mégis kicsit egyedül éreztem magam. Hiányzik már egy társ nagyon... 18/L
2019. jan. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!