Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Magány, egyedüllét

A kérdés

Nem tudok aludni, mit tegyek? F

Egyszerűen nem tudok aludni. Megterhelő volt ez a 2018-as év. És most már új év van. Azon gondolkodom hogy hogyan kezdhetnék új életet. A régi ismerősöket háttérbe szorítani,keresni újakat. Megváltozni teljesen. Ezen kattog az agyam. Valami tipp?

jan. 1. 05:45  Privát üzenet  

A válaszok

Mondja ezt a másik aki szintén nem alszik.

Én sem alszok de én azért mert éjjel dolgozok és nappal alszok. Hackerkedek és ilyenkor nyugodtan dolgozhatok és van időm meghamisítani a logokat.

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont jan. 1. 06:41 Privát üzenet

Most épp józanodnod kéne 😂

Ne kattogj.

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont jan. 1. 07:42 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Semmit se aludtam az éjjel. Még úgy se hogy részegre ittam magamat. És nem vagyok fáradt.

# 3/6Időpont jan. 1. 07:47 Privát üzenet

Megint egy munkaszüneti nap. De sok volt ez az ünnep mostanában. :( Egyedűl kattog az ember agya, ha kell, hanem.

Tavaly már elkeztedm háttérbe szorítani a régi ismerősöket, rám számíthattak, de akire én számítottam volna, nem értek rá.

Egész jól megy, nem hagyom kihasználni magam.

Semmit nem ittam, nem aludtam, várom a holnapot.

Boldog új évet Nektek!

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont jan. 1. 07:56 Privát üzenet

3# Tanìts mester 😀

Én buliból jöttem melózni. Majd össze esek.

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont jan. 1. 07:59 Privát üzenet
Én is így vagyok teljesen, megoldást nem találom meg sehol, 21f

A válaszíró 53%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont jan. 4. 15:16 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Nem tudok aludni?
Elhagytam ma az akbérletem kulcsait, hova tudok menni aludni?
Néha csak úgy jó lenne, ha valakivel (aki ellenkező nemű) együtt lehetne aludni. Vannak olyanok, akik hasonlóan éreznek?
Nem tudok aludni, ma több pánikrohamom volt, ami kimerített, most nagyon egyedül érzem magam és nem megy az alvás, ötletetek, hogy mi segítene?
Létezik olyan, hogy két ember csak aludni jár össze, mert mondjuk, félnek egyedül?
Szakítás után hogy lehet aludni?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Magány, egyedüllét rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!