Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van itt más is aki otthon,...

Van itt más is aki otthon, egyedül töltötte a szilveszter estét?

Figyelt kérdés
Nekem ez is olyan nap volt mint a többi.Délelőtt vásároltam,délután pihentem,főztem tésztát,ettem,este 10-kor meg lefeküdtem aludni.Anyámmal beszéltem 5 percet,ennyi volt az egész beszélgetésem tegnap.Reggel meg jöttem dolgozni.
2019. jan. 1. 12:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én is. Most, hogy mondod, ennék is egy jó paradicsomszószos tésztát reszelt sajttal.
2019. jan. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ja, sz.rul voltam, otthon maradtam. Vettem pár könyvet, azokat olvasgattam, este meg leküldtem egy pohár bort. Amúgy sem szeretem a hideget és a petárdadurrogtatást, a színes parókáktól meg herótom van.
2019. jan. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Még a kutyára se kellett vigyáznom hogy megszökjön mert nincs.Barátnő sincs,akivel elmehettem volna egy kicsit szórakozni,így hát korán ágyba kerültem.Mindegy,úgyis korán kellett kelnem.
2019. jan. 1. 12:38
 4/11 anonim ***** válasza:
Én is egyedül voltam otthon. De mondd csak, mi a munkád hogy ma bementél dolgozni? Buszsofőr vagy ilyesmi?
2019. jan. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem,nem buszsofőr vagyok.Biztonsági őr
2019. jan. 1. 13:05
 6/11 anonim ***** válasza:
84%

jelen. életem első ilyen magányos szilvesztere volt, hiába készültem rá, sokkal nehezebben viseltem, mint vártam, végigszenvedtem a napot az elfoglaltságok ellenére is. nagyon szerencsétlennek érzem magam ilyen magányosan.

26n

2019. jan. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem, rajtad kívül az összes gyakoris (még a sok forever alone is) kőkeményen bulizott, piált, drogozott és kefélt hajnalig. :D


Amúgy én is biztiőr vagyok, és szintén szolgálatban voltam tegnap 24-ben. Csak engem ez nem szomorít el, mert az év bármely másik napján tudok piálni, drogozni és kefélni is, ha elmegyek egy jó prostihoz ;)

2019. jan. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Most nem töltöttem otthon, de 2017-ben igen.

Nálad egyébként szerintem teljesen érthető az ünneplés hiánya, ha egyszer dolgoznod kellett menni reggel.

2019. jan. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én is otthon voltam. Utálom, gyűlölöm a Szilvesztert, ezt a napot utálom a legjobban az egész évben. Igazából Szilveszter előtt kb egy héttel elterveztem, hogy iszok, és véget vetek az életemnek. Arról is meggyőződtem, hogy anyámék nem lesznek otthon. Piát is, meg borotvapengét is vettem (igaz, borotvapengét még régebben, de ugyanerre a célra), búcsúlevelet is írtam (azt is még régebben, de most kiegészítettem még egy pár dologgal), de most valamiért ezen az egy napon nem volt annyira erős bennem a halálvágy, mint szokott. Az előző évi Szilveszterem ennél is rosszabb volt, akkor végigbőgtem az egész éjszakát, annyira, hogy be is lázasodtam, folyamatos lejátszáson hallgattam a "Boldogság, te k__rvát", és akkor s meg akartam halni, csak túlságosan félek a fizikai fájdalomtól, ezért nem tudtam elég mélyre vágni. Ezért vettem idén piát, hátha az segít, de ki se bontottam.
2019. jan. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Leginkább az bántott, hogy ez már a sokadik volt, és hogy semmit sem éreztem. Filmeztem, olvastam, aztán valamikor hajnal 4 fele megadtam magam és elaludtam. Nem mondom hogy én bulizni szeretnék ilyenkor menni, sokkal inkább a barátnő hiánya az ami megőrjít.
2019. jan. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!