Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit ajánlanátok "ismerkedésre"...

Mit ajánlanátok "ismerkedésre" ilyen embereknek?

Figyelt kérdés

Arra vagyok kíváncsi, hogy aki nem közösségi, hanem egy inkább "magánakvaló" (magányos/nem a többszáz facebookos kis ismerőseivel elfoglalt) nem közösségi, nem instagramon élő lányt keres, viszont kifejezetten ismerkedésre nem vevő, az hol "próbálkozzon" ilyen lányt találni? Nem nagyon stílusom a korombeliek viselkedés/trendisége és én is visszahúzódóbb magányos srác vagyok, így én is hozzám hasonló (a depresszió miatt velem megértő) lányt szeretnék. Igaz hogy nem csak "barátkozni" szeretnék, de nekem az ilyen társkereső meg kifejezetten ismerkedés céllal dumálgatás kicsit erőltetett. Mit gondoltok, ha GYK-n se nagyon látok ilyen lányokat, hol lehet esély interneten még hasonló emberekkel beszélni? (14-18 között mondjuk?)

Köszi a válaszokat előre is, főleg annak aki még tud kultúráltan válaszolni.



2019. jan. 2. 03:52
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:

Úgy érted introvertáltakkal ismerkednél?

Vagy az is baj, ha van facebookja? 😃

2019. jan. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 A kérdező kommentje:
Igen. Egyébként nem, a facebook még elmegy, az nekem is van. De snapchat insta ezek nem.. Amiket ott láttam (interneten, nem használok telefont) az valami ocsmány amilyen ribiskedés ott megy. Bár eleve nem olyan lányt keresek akinek több száz ismerőse van (főleg fiuk..) meg megosztogatja magát.. De a faceook még egy határig elmegy. Rólam mondjuk soha nem is volt egy kép se
2019. jan. 2. 14:51
 3/49 anonim ***** válasza:

Mondjuk én a túrafotóimat osztom meg instán.. 😃😃


Akkor csak introvertáltakat kell keresned, és ennyi. Mivel ők nem mozdulnak ki, ezért csak suliban találkozhatsz-ismerkedhetsz velük.

Esetleg különc hobbiknál. Sakk? 😃 nem tudom sajna. Animések közt sok az intró, az biztos.

2019. jan. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 A kérdező kommentje:

Igen, introvertált lányt szeretnék szeretni. Animéért nem vagyok oda, iskolába már nem járok más helyre pedig nem szoktam egyáltalán eljárni, főleg nem sakk meg ilyenek :/

Nem tudok mit kezdeni magammal, semmi értelmét nem látom az életnek egyedül.

2019. jan. 2. 20:47
 5/49 Miss Endzsi ***** válasza:
Pedig erőt kell venned magadon és eljárni helyekre (pl. az említtt sakk), hogy találj magadnak valakit.
2019. jan. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 A kérdező kommentje:
Pedig amilyen lányt én keresek, valószínűleg ő se jár el sehova. Vele elmennék, ha lenne valaki, persze nem olyan helyre ahol sokan vannak azt nem bírnám.
2019. jan. 2. 23:42
 7/49 anonim ***** válasza:
Túracsoportok?
2019. jan. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 A kérdező kommentje:
Soha nem voltam túrázni, és nem is az én világom :D
2019. jan. 3. 12:24
 9/49 Miss Endzsi ***** válasza:
Nézd, ln se nagyon járok el sehova. Ha nem toltam volna b a pofám egyetemre, akkor nem lenne ilyen barátom. Valahova mindenképpen csatlakoznod kell.
2019. jan. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 A kérdező kommentje:

Hát én nem tudok meglenni emberek között. Ez van sajnos.

És nem is akarok közösségbe menni, egymással vannak elfoglalva meg egyszerűen ez nekem nem bejövős.

2019. jan. 3. 15:45
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!