Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért jött rám ez a hirtelen...

Miért jött rám ez a hirtelen elégedettség érzés?

Figyelt kérdés
Ma olyan rosszul voltam,hogy rendesen örültem annak,hogy végre meghalok,nem fogják öngyilkosságra fogni. Tényleg,már kezdtem összeesni,már a szemeimet sem bírtam nyitva tartani. Majd ahogy egyre jobban lettem rám jött egy belső elégedettség érzés,és olyan gondolatok lettek úrrá rajtam,hogy "Az élet csodás." Meg elkezdtem jobban értékelni azt,hogy élek. Kivülről mosolyogtam mint egy hülye,de belülről ragyogtam,ami elég hülyén hangzik,de tényleg így volt/van. Nincs szükségem társra,hogy szeressem saját magamat,eddig úgy volt,hogy ha lesz valakim,akkor talán tudom szeretni saját magamat,és el tudom fogadni,de ez után,ami történt. Mint akit kicseréltek.
2019. jan. 2. 15:37
 1/5 anonim ***** válasza:
34%
A te bajod az, hogy baromira ráérsz....
2019. jan. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
zart osztaly lesz itt lassan
2019. jan. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
a szenvedés utólag nagyon hasznos tud lenni..ismerős érzés, egy csoda, csak az a baj, hogy az ember újra betemeti magát a gondjaival..
2019. jan. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Diliház 😀


Ha nagyon kimerìtetted magad lehet kaptál egy kis adrelalin löketett. Később kidőlsz mint egy zsák liszt.

Ha gyakori ismétlődéssel van ilyen lehet valami bipoláris nyavajád.

2019. jan. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem biztos, hogy arról van szó, ami eszembe jutott a kérdés kapcsán, ennyiből semmi konkrétat nem tudok mondani, csak találgatni. Kicsit arra emlékeztet, mint amikor valaki veszettül kapálózik a víz alatt, és nem tud feljebb jutni, majd egyszer csak abbahagyja a küzdelmet, hagyja magát lemerülni a fenékig, és onnan könnyedén elrúgja magát. Eddig az értelmetlen kapálózás volt a stratégiád (pl. ha van valakid, akkor talán tudod szeretni magad; csakhogy ez így eléggé társfüggő állapot), és most egy egyszerűbb, de hatékonyabb megoldást találtál (ahhoz, hogy legyen társad, előbb magadat tudd szeretni, viszont ha már magadat szereted, máris szeretve vagy, társ sem kell hozzá). Valami ilyesféle felismerés válthatta ki a flow-élményt, amiben elérted ezt a belső békét. Szerintem sikerül is megtartani, ha magad alatt vagy, akkor az emlék felidézése segíthet.
2019. jan. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!