Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit csináljak? Hogy foglaljam...

Mit csináljak? Hogy foglaljam le magam? 16/l

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy nem vagyok megelégedve az életemmel. Reggel felkelek elmegyek a suliba hazajövök tanulok lefekszek majd újra és újra..... Ha nincs suli akkor meg csak vagyok. Persze olvasok meg tv-zek és festék is de ezek nem enyhítik a "tenni akarásomat" . Ezért mindig nekiállok tervezgeti valamit ami lefoglalja az agyam de ezeket sajnos úgyse tudom kivitelezni de attól még napokig pörög az agyam rajta. Például hogy veszek egy lovat vagy valamilyen kisállatot. Mert akkor az enyhítené a magányt meg tudnék vele foglalkozni is. De valamilyen akadály mindig van. Vagy a család felől vagy hely és pénz hiány. Vannak barátaim is de velük csak suliba szoktam találkozni. Nem tudom mi bajom van. Gondolkoztam hogy belépek valami sport klubba vagy valamilyen "társasági" klubba (vannak ilyenek?). Milyen megoldás lehet a reá hogy ne érezzem magam ilyen egyedűl/unalmasan? Meg félek hogy azért akarok kisállatokat hogy enyhítsék a szeretethiányomat?! Van valaki hasonló helyzetben vagy csak én vagyok ilyen zakkant?
2019. jan. 3. 23:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szegény kérdező csak egy ártatlan választ várt

Erre megkap titeket :D

2019. jan. 4. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tedd rendbe :-)
2019. jan. 4. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Ne bántsuk egymást,mindenki értékes ember más nézőpontokkal és ez így van jól!


Kedves Kérdező!


Érdeklődésednek megfelelő közösségbe érdemes lenne járnod,szerintem ott jól tudnád magad érezni és esély lenne barátkozni is.

2019. jan. 4. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A Rex Kutyaotthon Alapítványnál 16 éves kortól szülői engedéllyel már lehet önkénteskedni. Nem tudom, merrefelé élsz, ha ők nem opció, akkor keress valami hasonlót hozzátok közel.
2019. jan. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én annó 10 éve internetes játékokban (mmorpg/moba) kerestem társaságot. Még találkozókat is szerveztünk nyáron, szeretek visszaemlékezni arra az időre
2019. jan. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!