Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Neked volt már olyan, hogy...

Neked volt már olyan, hogy nagyon felhuztak és elpattant az agyad?

Figyelt kérdés
Mit csináltál vagy sikerült vissza fognod magad?
2019. jan. 5. 12:38
 1/9 anonim ***** válasza:
17%
Nem, a higgadtság és önkontroll az érettség két legfőbb jele.
2019. jan. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%
Volt De nem irom le mit csinaltam.
2019. jan. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Volt nemrég. Nem sikerült visszafognom magam.
2019. jan. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2019. jan. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Volt. Nem is akartam visszafogni magam. Egy részeg folyamatosan anyázott, így kénytelen voltam állcsúcson vágni. De aztán abbahagyta és elcsendesedett.
2019. jan. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Többször volt. Egyik legdurvább, amikor a szüleimnek csináltam egy komplett vasárnap menüt, hogy mire hazaérnek örüljenek. Hajnalban keltem, kimentem a piacra stb. Tesóm kibattyogott és a külön kérésem ellenére belezabált, odaégette a felét, utána neki állt feljebb arrogánsan leintett, hogy mit ugrálok. Akkor elpattant az agyam és ordítani kezdtem vele, lehordtam mindennek, majdnem nekimentem. Ehhez hozzátartozik, hogy évekig kellett nyelnem, ahogy folyamatosan pofátlankodik, semmibe veszi az egész családot, uraságként él és semmit nem csinál. Tehát ez nem pusztán egy ebéd tönkretétele miatt volt. Csak azért nem mentem neki, mert hazaértek a szülők. Ez jó 5 éve volt, azóta nem beszélünk nagyon, nem is keressük egymást.
2019. jan. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Volt hogy játszottak velem piszkáltak aztán as egyik leszedte rólam a táskámat és elfutott, de úgy utána rohantam, hogy az első kanyarig jutott, meg se álltam izmomból beleszaladtam ő meg a ház falának koccant általam, aztán a haverjai elfutottak úgy vittem be a gyereket az ügyeletre..
2019. jan. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Van egy illető aki csak nálam kötött bele mindenbe. Ha más csinált vmit, akkor is engem piszkált. Minden nap mikor átadtam a papírt a feladatokkal flegma bunkó hangon beszelt velem neki az nem kell, ezt azt üzen a főnöknek. Egyik reggel direkt mással küldtem el a papírokat. Mikor össze futottunk megint beszólt. Na akkor leugattam és rábas...ztam az ajtót. Később szóvá tette ne merjem rácsapni az ajtót. Agyon tudtam volna verni.
2019. jan. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Volt es lesz is...munkahely 1-2 ember igen bunkó.

Olyankor nagy levegő huu...sza....súlyt emelek , a durvább szex az meg jobb ha van kivel. Lol

2019. jan. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!