Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy lehet teljesen uj eletet...

Hogy lehet teljesen uj eletet kezdeni?

Figyelt kérdés
Ugy ertem, hogy olyan helyre elmenni, ahol senki nem jsmer. Tul sok a fajdalom es a csalodas bennem. Sokaig nem tudtam magam elfogadni. Nagyon sokan megalaztak, szerintem ennek koszonheto a zarkozottsagom. Viszont valtoztatni szeretnek, ugy erzem, itt nem fog menni, mindenkeppen lepni szeretnek. Tanacsok? Tapasztalatok?

2019. jan. 5. 13:44
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
Letöltöd a Simset.
2019. jan. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Úgy ahogy írod, elmész egy olyan helyre ahol nem ismernek. Ha nincs semmi kötelességed akkor egyszerű
2019. jan. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Önismereti trèning, pszichovalami, aztan utana.
2019. jan. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Pszichologuson en is gondolkodtam. Az a baj, hogy felek elmenni.
2019. jan. 5. 14:56
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha tényleg csak annyi, hogy máshol új élet, akkor spórolsz kicsit, repjegy, kinézel pár melót egy helyen, küldesz önéletrajzot, hátha felvesznek. Vagy ha van spórolt pénzed pár hónap albérletre, akkor kb elindulsz és majd lesz valami alapon meglátod.


De sokszor az ember azzal, hogy környezetet változtat, magától nem menekül. Ha problémák vannak, az máshol is meglesz, és érdemes itt változtatni rajta, pszichológus, önismeret, stb, ahogy írták előttem is.

2019. jan. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Felejtsd el azokat akik kötekedtek és megbántottak stb.

ismerj meg interneten akár személyesen új embereket, te látod mi az ami elérhető neked. Ha el tudsz költözni és jó ötletnek tartod van pénzed rá, és úgy ki tudnál jönni belőle, akkor tedd azt :) Több sikert neked

2019. jan. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a tanacsokat :) mindenkeppen koltozok.
2019. jan. 6. 11:00
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem is tervben van.


Ismerősöm 28 évesen 2015-ben kiment egyedül Csehországba dolgozni, majd mikor megismerkedett egy német lánnyal, átköltözött Németországba.

Apjának már Mo-on sem vette fel a telefont, az anyjának nem engedte, h meglátogassa, max néha válaszolt ímélre.


Igazából perfekt angollal ment ki, más nem kellett a cseh melóhoz, de nehéz volt tök egyedül Prágában.


Mindkét szülője elég rosszul bánt vele, de gondolom, ez nem meglepő.

Így hát senkivel nem tartja már a kapcsolatot, magyarul is kezd elfelejteni.


Vmit ilyesmit tervezek én is, ha kicsit összeszedtem magam, igaz, nekem pár dolog bonyolítja a helyzetet.

2019. jan. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Pénz és nyelvtudás szugseges és indulhatsz is. Az én eletem is megváltozott , mikor megcsaltak, azóta kulfokdon elek. :)

Én is új életet kezdtem, nem sok barátom van, nem iszom alkoholt és egyéb karos szenvedélyt sem fogyasztok.

Egyszerűen nem érzem jól magam velük, lépj le.

F.

2019. jan. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!