Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért nem válaszol a lány?...

Miért nem válaszol a lány? Megint egyedül maradtam, félek 18/F

Figyelt kérdés

Nem olyan rég megismertem ebben a topicban egy lányt. 18 éves volt mint én és teljesen ugyan abban a helyzetben volt mint én. Ugyan ott laktunk és cuki alacsony volt mint én. Nagyon megkedveltem de 3 napja nem ír :( Nem tudom mi történhetett vele, nagyon aggódom és félek baja esett-e vagy valami... Nem volt semmi előjele, hogy unna, majdnem óránként beszélgettünk most meg semmi... Írtam azóta neki 3x és semmi válasz.

Nagyon rosszul érzem magam mert a lány előtt és most utána is nagyon egyedül vagyok és senkivel nem beszélgetek... Végre találkoztam egy olyan lánnyal (tök véletlen) és most az utolsó ember is cserben hagy akiben bíztam :( A magányom megint előjött.

Lehet ez nektek most ez fura mert nagyon személyes de kérlek bennetek ne írjatok rosszat és ne ítéljetek el. Segítőkész kommenteket szívesen várnék. Ti is szoktatok ilyet csinálni? Ez normális? Nem mondtam semmi durvát, csak felajánlottam a lehetőségét máshol beszéljünk ne itt. Ennyivel ijeszthettem el de mondtam ez nem kötelező csak egy ötlet. Nektek ez sok lenne? Válasz nélkül ignorálnátok? Mert azért már beszélgettünk egy ideje és szép hosszú levelekben.

Fog válaszolni? Ti milyen gyakran nézitek az üzeneteiteket itt vagy milyen gyakran jártok ide fel? Mert eddig tényleg naponta írt és majdnem óránként. De napi többször most 3 napja semmi.


Remélem Gabriella olvasod ezt és minden rendben van veled, csak szó nélkül hagytál és rettegek mi lehet veled és hiányzol! A beszélgetéseink és minden ami te vagy hiányzik! Csak adj valami életjelet, akármit. Én nagyon megkedveltelek!


(Nem tudom sért-e szabályt de kérlek adminok ne töröljétek ezt! Nekem ez fontos és segítőkész kommenteket is várok)



2019. jan. 5. 22:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem ezert. Annyira nem tudod feldolgozni, h nem valaszolt, h kepes vagy meg itt is keresni. En se valaszolnek neked, kesobb mi lett volna? Evekig jarkalsz majd a haza ele, ha o kidob? Ember, most komolyan...
2019. jan. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%
Ne haragudj, de én így elsőre arra gondolok, hogy nagyon sok voltál neki.
2019. jan. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Alapból nem ilyen voltam csak most lettem ilyen a hiánya miatt. Tudjátok mint valami drogfüggő, ameddig kap anyagot addig jól van de ha elvonják tőle megőrül.

Nem tudom sok vagyok-e, mivel vagyok sok? Ez mit jelent? Törődöm vele és érdeklődök? Ez sok? El tudom fogadni a döntését csak konkrétan erre semmi ok nem volt. Nem vagyok gyerek, ha azt mondja hagyjam békén akkor megteszem. De kedveltük egymást (szerintem) és így nagyon fáj. Mert nem tudom lezárni és mindig várom írt-e vajon mikor ír...

2019. jan. 5. 22:20
 4/12 anonim ***** válasza:
77%
most egy gyk-s levelezéstől ne várj sokat, sok a kamus, meg alapból a normális csajok nem a gyk-n ismerkedni. meg amúgyis sokkal könnyebb egy fiúnak egy sráccal összejönnie, mint egy csajnak, mert ők megértik egymást. Én is inkább már fiúkkal ismerkedek.
2019. jan. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
55%
Megmondom őszintén, engem is mindig elijeszt, amikor valaki 1-2 napon belül már elérhetőséget kér tőlem... Mégis hová rohannak az emberek vagy miért olyan sürgős, hogy szinte már azonnal Messengeren, Viberen stb. beszéljünk? Szerintem itt is ugyanúgy van lehetőség a beszélgetésre. Tudom, sokan tartanak attól, hogy ha nem jelölik be Facebookon minél hamarabb az illetőt, akkor előbb-utóbb nyom nélkül eltűnik, de van akit meg pont, hogy ez a nyomulás rettenet el a további ismerkedéstől. Aki ennyire nem képes várni a másikra, hogy előbb itt megnyíljon és meglegyen a kellő bizalom, arról mindig az jut eszembe, hogy a felhasználó esetleg csak ki akarna használni vagy valamilyen hátsó szándéka van... De lehet én gondolkodom rosszul. 18/L
2019. jan. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
64%
Ez az első ilyen eset? Lesz még sok ne aggódj, idővel hozzászoksz majd.
2019. jan. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Mi nem vagyunk normálisak. Egyáltalán nem se nem átlagosak. Megvan a magunk helyzete és személyiségünk. Mi olyanok vagyunk akiknek nehéz a kinti ismerkedés. Itt beszélgetni könnyebb. De ezt nem várom el megértsétek.

Én személy szerint ezzel akartam megmutatni neki mennyire komolyan gondolom. A facebook nekem személyes és ha valakivel fel szeretném venni ott a kapcsolatot az komoly és gondoltam értékelné az ötletet. De mint kiemeltem NEM MUSZÁJ, ötlet. Akkor írja le de ez az indok miatt teljesen megszakítaná a kapcsolatot? Írtam neki nem fogok eltűnni nagyon beleszerette a személyiségébe. Nem baj ha nem tartja magát szépnek mert én se magamat, ebből nem lenne probléma. Ezt tudja is ha elolvasta. Teljesen félreérted #5. Mondtam elég hosszú levelekben beszélgettünk rengeteg mindent tudok róla a családjáról ahol él ahova jár suliban szóval nem letámadtam. Nagyon sokat beszélgettünk mielőtt ezt felajánlottam. Annyira nem voltam nyomulós, ezt nem lehet annak venni. Ha ő is komolyan gondolja elkerülhetetlen. És nyilván meg akar bizonyosodni arról, hogy nem egy 34 éves kövér pedofil vagyok. NEM? Látni akar és tudni ki vagyok akivel ilyen jókat beszélt. Csak nekem más a logikám? Nekem ez volt a fejemben...

Igen ez, én nem ismerkedek igaziból. Csak láttam a kérdését és teljesen engem írt le és nem bírtam ki, hogy ne írjak neki. Nem vagyok az a csajozós srác. Ezért is nem szeretném elengedni (csak ha ő menni akar) de elég ragaszkodó vagyok. Akit megkedvelek azt minden áron megvédem és törődök vele. Én ilyen vagyok!

2019. jan. 5. 23:00
 8/12 anonim ***** válasza:
97%

Egyrészt csak a virtuális személyiségét ismered tehát nem belé vagy szerelmes hanem főleg a saját fantáziádba amit kivetítesz rá és beleképzelsz nem létező dolgokat. A valós személyisége lehet teljesen más tehát amíg nem jutsz el oda egy lánnyal hogy verbálisan is tudsz vele beszélgetni addig fölösleges ennyire beleélned magad a dologba.

Az szerintem nem lett volna rossz ha átviszitek facere az ismerkedést, valószínűleg megijedt a dolog komolyságától mert ő maga sem tudja hogy mit akar főleg ha olyan labilis lelkiállapotban van mint te.

A legtöbb netes ismerkedés így végződik még akkor is ha korábban kisregényeket írtatok egymásnak, nekem eddig az összesnek ez lett a vége.

2019. jan. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
36%

Sajnálom szívből :(

De sajnos ilyen a női nem...

Figyelj(etek)! Leírom a sztorimat.


Megismerkedtem itt, és ebben a kategóriában egy lánnyal. Beszélgettünk itt sokat...több napon keresztül, és aztán attértünk Fb-ra. Ott leesett az állam, mert tényleg egy rendkívül szép lányról van szó...de tényleg...akkor már tudtam hogy szerelmes vagyok. Lélekben szinte már társak voltunk, a világnézetünk is egyezett, nagyon sok közös volt bennünk. Aztán már telefonálgatás...ott már a gyönyörű szép hangjában is szerelmes voltam...

Minden nap amikor végzett az egyetemen, felhívott.


Aztán eljött a találka napja...találkoztunk. (első randi)

Fantasztikus nap volt. Tavasz..szép idő...egyszerűen tökéletes nap volt. Kézen fogva sétáltunk...még egy csók is elcsattant...(az első csók volt mindkettőnknek) aztán megint egy csók..szájra puszi..

Tehát összejöttünk az első személyes találkozásunkon. Na ez még tartott kb 4 hónapig, aztán őfelsége rájött, hogy neki nem jó ez a kapcsolat stb..szakított. Nekem fájt nagyon...éppen akkor volt vizsgám..tanfolyam..és idegileg, lelkileg össze voltam roppanva.


Na már most...jobb lett volna, ha inkább meg se ismerem...és nem ért volna egy trauma.


Itt, azért vannak jelen sokan, ebben a kategóriában, mert sokaknak lelki problémáik vannak. Tudok olyan esetet, akik szintén itt ismerkedtek meg, és házasság lett belőle.

Ők talán nem voltak lelki betegek, és tudtak egymáshoz alkalmazkodni. Ne rágódj ha nem ír vissza a làny, lehet így a legjobb. Ne feszülj ezen..később lehet megbánnád. Sajnos ilyen az élet. Egyikőnk sem fog olyan párt találni, akivel 100%-ban megegyeztek/megegyezünk. Ha szerelembe esünk, akkor úgy szeressük a szerelmünket ahogy van, feltétel nélkül, a hibáival...és jobb élőben ismerkedni mint itt...próbáltam pozitív értelemben írni, nem bántásként írtam ezt le.

2019. jan. 6. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
33%

ma 00:29


Azért nem furcsa hogy általában mindig a csaj szakit v miért a pasival? És még panaszkodnak hogy nekik miylen szörnyü az életük mert a több millió pasiból nehéz válogatni,igy ki kell próbálni mindegyiket,hát igen valóban szörnyü.

2019. jan. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!