Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért vagyok ennyire magányos?...

Miért vagyok ennyire magányos? Úgy érzem, hogy ez sosem fog ez már változni.

Figyelt kérdés

Mindig egyedül vagyok/voltam, sosem voltak barátaim. Nagyon sokat vagyok itthon. Mindent egyedül csinálok. Barátnőm sem volt soha.

Nagyon zavar engem, de úgy érzem sosem fog ez már változni. Nem foglalkozik velem senki, nem érdeklek senkit, levegőnek néznek.

Annyira rossz egyedül. Nem szeretnék örökké így élni, de úgy érzem, hogy ez vár rám:(


Egy barátnő tudna segíteni legjobban, de nem akarnak velem ismerkedni:(


21f


2019. jan. 6. 18:57
 1/4 anonim ***** válasza:

semmi nem fog magától jönni, és végképp nem könnyű.


ehhez add még hozzá azt, hogy ebben a világban egyre felszínesebbek az emberi kapcsolatok, tehát neked itt irreálisan magasak az elvárásaid, ezáltal sokkal nehezebb megtalálnod a megfelelő társaságot.


ha nem görcsölnél rá ennyire, akkor lennének ismerőseid...minél több, mert manapság nem a minőség, hanem a mennyiség számít. ha népszerű vagy, akkor lesz barátnőd is. hogy jófej vagy-e, senkit nem érdekel...népszerű legyél, az a titok.

2019. jan. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem sincsenek barátaim. Akik voltak, mind leléptek és már alig keresnek. Én is sokat vagyok itthon. Ezért várom, hogy újra szorgalmi időszak legyen. Mert beleőrülök a tanulás-semmittevés körforgásba.
2019. jan. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is csak pár internetes levelezőtársam van. A semminél többet ér, de össze nem hasonlítható a valós barátságokkal.
2019. jan. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 moozygoo ***** válasza:

Nagyon sokat vagy otthon, így elzárod magad az új emberekkel való ismerkedéstől.

"Nagyon zavar engem, de úgy érzem sosem fog ez már változni. "ez a reménytelenség elég negatív ami az egész kérdésedre ráül, valószínűleg a stílusodra,kisugárzásodra,jellemedre is. Mint ahogy te sem szereted ezt a hangulatot, úgy más ember sem, és amíg így gondolkozol ez nem is fog változni.

Bár vannak lányok akik ápolónőset játszanának, a többség nem ilyen, így addig lehet nem is lesz amíg ilyen vagy, ami nem is baj, mert ha "meggyógyítana" megváltoznál és keresne egy másik olyan srácot helyetted akinek segíthet, valamint te részedről se lenne fair mert nem ezért jönnek össze az emberek, ennek ilyen kihasználás szaga van.

Szóval változtass magadon, kis lépésekben, és a világ is változni fog amiben élsz.

2019. jan. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!