Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit csináljak, ha nincs semmi...

Mit csináljak, ha nincs semmi életem?

Figyelt kérdés

24 éves leszek lassan, és nem értem el még semmit!


Sorolom:


-Nincs iskolai végzettségem, csak 8 általánosom

-A jelenlegi munkámat utálom, de nincs más lehetőségem

-Nincs barátnőm, nem is volt

-Nincsenek barátaim, nem is voltak

-Nincs Facebookom, nem is tudnék kit felvenni

-A telefonkönyvemben csak 8 telefonszám van, akik egyébként a családtagjaim

-Sok fizikai és mentális betegségem van


Nem igazán tudom, hogy mihez kezdjek, vagy mihez kezdhetnék, hiszen mint látjátok, az én életem eddig egy totális üresség, egy kudarc. Nem is tudok és merek már semmibe sem belevágni, akár ami akár a tanulást vagy az emberi kapcsolatokat illeti, mert nincs önbizalmam és energiám semmihez sem, de ha az éppen van, akkor pedig motivációm, kedvem nincs.


2019. jan. 6. 19:12
 1/8 anonim válasza:
100%
Nem kell hozzá semmi,hogy elégedett éljen az csak egészség, ha az egészségre törekszem, akkor minden más jön magától csak légy türelmes. Én például 39 leszek pár hónap múlva és most végzem az általánost, mégsem hagytam magam elzülleni. 16 éve 1 munka helyem van, megvan a B kategóriás jogosítványom. Van egy gyönyörű feleségem és van az előző házasságomból 3 szép gyermekem. Minden csak úgy jött magától, vagyis Isten vigyáz ránk, és nincs más dolgunk minthogy vigyázzunk arra amit tőle kaptunk. Fél a fejjel, csak arra koncentrálj, hogy egészséges legyél, imádkozz a Jó Istenhez, és meglásd meg lesz az eredménye. Minden jót kívánok.
2019. jan. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Kezdj el valami tanfolyamot, vagy még érettséginek is bőven nekiállhatsz 24 évesen!

Sajnos valamit mindenképpen csinálnod kell magadtól, hogy megváltozzon a helyzeted, elkezdeni nehéz, de aztán alakul.

2019. jan. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerez egy szakmát, aztán go külföld, hétvégente gyere haza egy kis bulira, kocsmában egy kis pia mellett kezdhetsz kapcsolatot építeni, ott megtalálnak páran hidd el. Aztán a kellő pia mennyiség után leugrasz valami discoba és felszedsz egy kiscsajt, aki ha másra nem is, de a kezedben lóbált szakadt BMW kulcsára ugrani fog. Ha elfogadhatóan nézel ki, akkor meg találsz nőt pénz nélkül is.
2019. jan. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Figyelj. Tok szepen felsoroltad,hogy mik a problémáid ezekszerint tudod jól,hogy mi az amitől jól éreznéd magadat. 26 éves korodig még mehetsz nappali kepzesekre is,vagy ha nem,akkor estire.


Gondolom neked a legnagyobb problemad azzal van,hogy akarmibe belekezdesz,akkor elfáradsz es emiatt nem tudsz semmibe belekezdeni es megrosszabbul fogod erezni magadat.


Az egyik része az,hogy azért történik veled,mert el szeretnél aludni,hogy tudattalan állapotba kerülj amiatt,hogy ne kelljen elviselni addig is az életedet amit nem szeretsz.


A másik,hogy egyszeruen utalja a szervezeted azt ami tortenik veled es energiad sincs ezert hozza.


Hidd el mikor en is meghoztam nemreg egy nagy dontest ami nagyban befolyasolta az eletemet,nekem is eleg sok ideig ez volt a helyzet es nagyon rosszul ereztem magamat.


De,kerlek hidd el nekem,hogy a te eleted nem olyan szar,mint hinnéd. Azert erzed azt,mert mindenkinek a saját keresztje a legnagyobb.


Akarmikor tudsz valtoztatni ezen.:)


Ha kulon élsz akkor ha van lehetoseged hazakoltozol a szuleidhez es elkezdesz tenyleg tanulni valamit.


Szinte mindent meg lehet oldani...:D (Kiveve,azt,hogy egy lyukas fogú ember vadaszpilóta legyen.:D.)


Nekem is vannak problemaim. Kepzeld nekem a munkahelyemen nemis fizetnek rendesen. Van hogy 1 havi fizetesem 3 hónap múlva kapom meg. De viszont ezt úgy fogom fel,hogy legalabb palyakezdokent a szakmamban tanulhatok valahol,mert ugye a munkahelyeken 1-3 év tapasztalat kell altalaban es palyakezdokent eleg nehez így..:D (Bár utólag atgondoltam a szakmamat es nem is szeretem.)


Kozben en is probalok tanulni,de nekem is elég nehezen megy.;) De csak menni fog!:D


Neked is menni fog.:) Ezek nem ures kozhelyek,mert ha belegondolsz,akkor te miert ne tudnal megtanulni 1 foglalkozast 24 evesen?


Lehet a te helyzeted nem szokvanyos,mert altalaban 16 evesen elvegzik az emberek a kozepiskolat,de es akkor mivan?


A te eletedrol van szó es nem az ovekrol.:)

2019. jan. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én majdnem ennyi idősen tartottam tök ugyanitt, amiről te írsz. Aztán egy nap kezembe akadt egy szórólap, ami egy esti sulit hirdetett, gondoltam, ha már úgyis mindegy meg így ráérek, miért is ne próbáljam meg? Ha meg nem sikerül, max. nem lesz rosszabb. Pár éven belül le is érettségiztem, később nyelvvizsga, most meg azt a szakmát tanulom, ami már régóta érdekelt, és félig benne is mozgok. Egy pár éve érzem azt, hogy végre élek, és ez hasonlít arra az életre, amiről anno csak álmodtam. Szóval a végzettség csak rajtad múlik, ha legalább egy érettségi összejön, nézhetsz normálisabb munka után, barátok idővel lesznek (akár a suliban, vagy a következő melóhelyeden). Még nagyon korán van temetni magad. Nem lesz könnyű elkezdeni, saját magadon erőt veni, de utána hamarabb hozzá szoksz, mint hinnéd. 31/F
2019. jan. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja menj el orvosi vizsgálatokra is, nézd meg a hormonrendszeredet pl., szedjed a vitaminokat, igyál sokat, plusz nem árt egy kicsit olvasni, filmezni, művelődni, a szórakoztató laza kulturális termékeket se vesd meg.
2019. jan. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 moozygoo ***** válasza:

Téveszmében élsz.

Van munkád az is valami. Facebookhoz nem kell ismerős hogy csinálj, de hidd el nem sokat vesztettél hogy nincs.

Kis lépésekben változtass magadon, jönni fog idővel az eredmény,ha nem hagyod abba, nem adod fel

2019. jan. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem is csak szakmai tudásom van, így külföldön több hasznát vettem mindenek.

Tegyél le valamilyen neked kedvező tanfolyamot és indulj el valamerre a világba.

Elképesztő és hihetetlen számomra hogy ezzel a végzettséggel 100,000 Ft ot is megkereshetsz egyetlen hét alatt száz 5 napi munkával , pl a Mc dolbald’s nal. Míg otthon 90,000e Ft a minimál.

És kulfokdon van előrejutási lehetőség IS. És erről az Ország tehet.

2019. jan. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!