Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Introvertált Bupdatesti emberek?

Introvertált Bupdatesti emberek?

Figyelt kérdés

Sok bupdatesti introvertált visszahúzódó ember van?

Jó lenne hasonló embereket találni a közelbe is, gondoltam egy csoportba csak ilyen emberek vennék be.

De eddig mindenki elég messze volt. Van már ilyen facebookos csoport?

17F a perverz privátok elkerülése miatt.



2019. jan. 8. 23:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Csinálj egyet.
2019. jan. 8. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Már csináltam :D Épp azért érdekelne mert már van jelentkező, így pedig már nem lenne hülyeség.
2019. jan. 8. 23:50
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
Azt hiszem te nem vagy introvertált ha ilyen csoportokat csinálgatsz
2019. jan. 9. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
látom beírtad a kulcsszavakhoz azt is hogy egyedüllét. Látom fogalmad sincs róla hogy milyen az amikor valaki introvertált :D
2019. jan. 9. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Látom ti pedig semmit nem értetek. Attól mert valaki introvertált és van egy full üres csoportja, még nem akarhat maga mellé valakit? Azért mert depressziós vagyok és rohadtul nem érdekes más srácok/emberek közelsége attól még nem akarhatok egy lányt aki szeret +egy csoportot hogy segítsek másoknak? Hát az ilyen gyökerek mint az eddigi kommentelők meg sem érdemlik.
2019. jan. 9. 14:03
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha úgyis FB csoport, akkor nem tökmindegy, hogy ki hol lakik?
2019. jan. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem. Hiába introvertált vagy depressziós valaki, akkor még akarhat párt magának, ami nem lenne nagy baj ha éppen nem az ország másik felén lenne.
2019. jan. 9. 19:03
 8/11 anonim ***** válasza:

Szóval nem egy szimpla csoportot akarsz, hanem kifejezetten társkeresőt.


Így már értem, csak rosszul fogalmaztad meg a kérdést.

2019. jan. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Első sorba az lenne a célom hogy megkedveljen valaki, de mivel a társkereső nekem túl erőltetett ezért ismai smerkedős csoport szerűség :)
2019. jan. 9. 21:29
 10/11 anonim ***** válasza:
Nehragudj nem akarlak megsértenk de dz szerintem nagyon gáz amúgy :D és introvertáltként mondom, eszem ágában nem lenne ilyesmi csoportokhoz csatlakozni
2019. jan. 10. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!