Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ti miatt vagytok magányosak?

Ti miatt vagytok magányosak?

Figyelt kérdés
Leírod a korodat és a nemedet is légyszi?
2019. jan. 9. 17:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nem ėrteni mit akarsz.
2019. jan. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Arra vagyok kíváncsi, hogy miért vagytok magányosak. Miért nincsennek barátaid, párod?


Én is magányos vagyok. Nagyon sokat vagyok egyedül, nagyon rossz érzés.

21f

2019. jan. 9. 17:13
 3/16 anonim ***** válasza:
Itt marhasokan irták már ezt a kérdést ki. Tényleg nem találtok egymásra?? Vagy ez valami poén...
2019. jan. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Egészségi állapotban bekövetkezett változás miatt, valamint azért, mert mindig egyoldalú kapcsolataim voltak: én kerestem mindig, akik elhitették velem, hogy a barátaim. Ők akkor kerestek, ha valamiben kellett a segítségem, ha ki tudtak használni. Miután már nem volt szükség segítségemre, örökre eltűntek. Volt aki 5-6 év után hívott fel hirtelen, hogy "SziaFigyeljAzvanHogyKelleneSegítség" stb...

Volt akinek segítettem bekerülni valahova, cserébe az illető ott azzal foglalatoskodott, hogy nekem ártson, ennek írásbeli bizonyítéka is volt, stb.

Sokszor átvertek, kihasználtak, mert jóhiszemű voltam. Zárkózott és talán kicsit bizalmatlan is lettem, ez se segít a barátság kialakításában.

2019. jan. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Tavaly eltemettem a férjem, a régi társasághoz már nem tartozom, újakat nem találok.

Igaz, nem is nagyon keresek.

2019. jan. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Azért, mert nincs egy barátom sem. És párom sincs, bár úgy gondolom ez utóbbi nem olyan égetően sürgős. 18/L
2019. jan. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Azért mert visszahúzódó vagyok és nem felelek és nem is akarok megfelelni a sok hülye trendnek és snapchatet se használok meg ilyenek. És mivel hozzám hasonló lányt nem találok interneten élőbe pedig nem járok sehova, ezért maradt a magány. És te, kérdező? mesélj te is :D

18F (Oké, pár nap és 18, de nekem szabad hazudni mert azt mondtam)

2019. jan. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

7-es!

Nekem is ugyan ez a problémám, csak én 21 éves vagyok.

2019. jan. 9. 18:50
 9/16 anonim ***** válasza:
Ahh, akkor átérzem sajnos.. Gondolom akkor te is csak ölelni és szeretni akarsz valakit egész nap, és beleőrülsz. Ha igen akkor tényleg csak korba különbözünk :D
2019. jan. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Mert nem akarok komoly kapcsolatot, nem érettem meg rá (ezt a legutóbbi hosszú kapcsolat után láttam be), így nem is merek randira hívni lányokat, mert nem akarom őket megtéveszteni.


Ha meg elmondom, hogy amúgy csak randizni hívnám őket, meg barátkozni, akkor biztos elküldenének a halálba.


29F

2019. jan. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!