Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Előbb vagy utóbb de mindenki...

Előbb vagy utóbb de mindenki tesz rám nagy ívben?

Figyelt kérdés
A minap gondolkodtam egy érdekes kérdésen. Mégpedig azon ,hogy férfi létemre folyamatosan egyedül maradok. Nehezíti az ismerkedés és kapcsolat tartást az is , hogy külföldön élek de nem hiszem ,hogy mindenki elfordulna csak úgy tőlem. 22 éves helyesnek mondott pali vagyok és a beszélőkém is a helyén van. Mégis akárhány nővel ismerkedtem kint létem alatt egy idő után le sem sz@rják a fejem. Állandóan keresnem kell ,hogy beszélgessünk holott az elején majdnem ,hogy megvannak bolondulva értem. Nem értem és furcsa is ez számomra. Vajon mi állhat a háttérben illetve mi lehet ennek az “ellenszere”?
2019. jan. 10. 13:03
 1/4 anonim ***** válasza:
44%

Nők...gondolom sok pénzt áldoztál ezekre a nagy beszélgetésekre a nőkkel, ugye? Sajnos elsősorban az ilyen "mai világi" nők a pénzes palikra mennek...még ha csak annyira is, hogy az estéjét te állod.

De tisztelet a kivételnek! Vannak tényleg értelmes, életrevaló lányok...csak ők, úgy mint mi...a szépségre, jóképűségre, jó testre mennek. De nyugi...jönni fog egy rendes nő is :) csak ne add fel!

2019. jan. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonymousreview60 ***** válasza:

Eshetőségek:

1. Lehet, hogy felmérték, nem tudnak eléggé lehúzni téged, és kiléptek. A kérdés, miért csak ilyen nőket találtál eddig.

2. Lehet a személyiségedben egy neked láthatatlan, de a nők nagyrészét elriasztó elem. Ez ennyiből nem derül ki.

3. Nem vagy olyan helyes pasi. Ki állította rólad, mennyi idő után?

2019. jan. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az óvodában, iskolában is elfordultak tőled a kislányok, leányok? A fiúk is?

Ha ezekre igennel válaszolsz, akkor a jellemedben van a hiba.

Az a nő, aki komoly kapcsolatra vágyik nálad, az nm szereti, ha sokat költesz egy este (tehát ráj - is), mert arra következtet, hogy meggondolatlan költekező lennél mellette.

Azt sem szeretik, ha egy tolakodó fiúval szemben (aki szemez a lánnyal), agresszívan lépsz fel (hiszen őt akarod megvédeni, ami helyes ugyan, de...) mert azt tételezi fel rólad, hogy az élete veled is (ilyen agresszív emberrel) telne. Ezeket egy pszichológus tanácsolta valakinek egy folyóiratban.

2019. jan. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem őket kene megkérdezni , ok jobban tudják. ::)) ez a kérdés átfutott már rajtad?

Lehet hogy rossz vagy az ágyban vagy ilyesmi...csak 22 vagy sőt biztos itt a bibi...:(

2019. jan. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!