Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Más is gondolja úgy, hogy...

Más is gondolja úgy, hogy elrontotta az életét?

Figyelt kérdés
elkezdtem az egyetemet, meggondoltam magam, beiratkoztam egy tanfolyamra, amit ha nem végzek el, fizetnem kell kb másfél milliót, a gond ott kezdődik, hogy még azt se tudom megcsinálni, amit a kurzus első napjára kell, igy bukni fogok...úgy gondolom, elrontottam az életemet, pedig még 25 sem vagyok.
2019. jan. 10. 23:23
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
5-ből 4 ember ezt gondolja, csak életkor változó, amikor eljön az érzés.
2019. jan. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vannak olyanok is akinek elrontják az életüket.
2019. jan. 10. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én lejjebb vagyok...én úgy rontottam el, hogy nem a legjobb általános iskolába jártam. Aztán szakiskolába mentem hegesztő szakra, ahol jelenleg végzős vagyok. Egy rakás senkiházi, tróger ember közé járok már 4 éve. Látom a volt osztálytársaimat, teszik fel Fb-re, Instára a végzős, szalagavatós képeiket...látom hogy milyen jó kis baráti, családias csapat...miért nem mentem gimibe?! Már most érettségizhetnék, és 4-5 évig normális emberek közé jártam volna...most itt még barátaim sincsenek...tehát ilyen hogy elmegyek velük bulizni vagy valami...off

Habár, mint hegesztő elég jól fogok keresni...(200.000-500.000 Ft között)

De inkább gimnáziumba mentem volna, aztán egy valamilyen szakma, vagy tovább Egyetemre. Már mind1...elkúrtam. 19 éves vagyok...

Ja, és érettségit 2 év múlva szerezhetnék. Leperegtek szinte az iskolás éveim. Már érettségizni sem valószínű hogy fogok.

2019. jan. 11. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
Az egyetemen sincs kolbászból a kerítés és sok irritáló alakkal lehet találkozni ott is. Jól fogsz keresni, lesz egy jó szakmád, ne bánkódj a többi ember miatt.
2019. jan. 11. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

elkezdtem a főiskolát 22 évesen, nem ment, átjelentkeztem másik szakra, az se tetszett, de nyögve nyelősen elvégeztem azért.


semmilyen előnyt adott, sztem sokat többet ér, ha jól beszélsz nyelveket.

25 évesen meg még bármi lehet belőled.

2019. jan. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A munkaugyi kozpontos tanfolyamot nehogy ne tudd mar elvegezni, azok nem olyan nehezek.
2019. jan. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
3) Az idióta trógereket még öt hónapig kell nézned, utána te kitörhetsz az ő szintjükről. Nagyon kevés az értelmes szakmunkás manapság, így te mindenképp becsülendő vagy! Az egyetemek sajnos ugyanúgy teli vannak trógerekkel, max annyi hogy szebb ruhákban vannak, kannás bor helyett pezsgőből és koktélból b*sznak be, meg max. nem suk-sükölnek, de agyilag ugyanolyan sötétek, mint a te osztálytársaid, akik csak a tankötelezettség miatt járnak iskolába. De a te osztálytársaid legalább nem beképzeltek, az egyetemisták viszont borzasztóan nagyra tartják magukat, pedig többségük 22 évesen annyit tud a világról, mint te általános iskolában.
2019. jan. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!