Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha rossz vagyok embernek,...

Ha rossz vagyok embernek, akkor miként viselkedjek, hogyan tegyek másol kedvére, hogy ne utáljanak? Rossz ember vagyok.17L

Figyelt kérdés
Mindenki beszólogat, hol interneten támadnak, hol a valóságban. Már sehol sem jó... Úgy érzem, nem bírok megmaradni, legszívesebben öngyilkos lennék... Újból. Az emberek nagyon gonoszak velem, de talán megérdemlem. Én megítélni nem tudom, hogy jó vagyok-e vagy az emberek a rosszak, de eddig akivel összehozott a sors, mind ellenem fordult. Talán el kéne gondolkodnom, de hogyan? Kedves vagyok mindenkivel, ha ennél kedvesebb lennék, az már gyanút keltene az emberekben. Ha valaki bunkózik velem vagy beszólogat, (ugyanis neten rám szoktak írni, hogy csúnya vagyok) még akkor sem vagyok buta, egyszerűen csak annyit írok neki, hogy akkor nem kéne olyannal foglalkoznia, amit/akit utál. De ez mindig visszatérő, mindig van valami, ami miatt a mélybe zuhanok vissza, tehát a depresszióba. Nem tudok mit csinálni, még egy pasit sem tudtam eddig összeszedni, csak olyanokat, akik megcsaltak és addig provokáltak, míg nem szakítottam velük. Mit tegyek, hogy jobb legyek? Utálom magamat.
2019. jan. 11. 15:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy rossz. Ők rosszak veled.
2019. jan. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy te rossz az emberek a rosszak. Igaz 17 fele nincs pasi (pedig én is 17 vagyis mingyán' 18 vagyok)

Egyszerűen felejts el az ilyeneket én se kapok sose jót.. Ez van. Nem kell foglalkozni senkivel biztos hogy sokkal jobb vagy mint ők! :)

2019. jan. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
83%

1. Nem érdemled meg.

2. Ne akarj mások kedvére tenni.

3. Ha utálnak, az az ő bajuk.

4. Magadra koncentrálj inkább, hogy neked mi a jó.

5. Profit.

2019. jan. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Na lássuk csak, ha volt már nem is egy pasid akkor nem lehetsz annyira csúnya mint ahogy bebeszeled magadnak, csak légy óvatosabb és olyat keress aki nem csak lyukra játszik. Az hogy bántanak az emberek az nem egyedi, sok emberrel van így, velem is így volt, ma már nyíltan nem teszik mert 27 évesen azért kicsit komolyabban vesznek és nem merik stb. De ettől függetlenül a múltbéli tapasztalatok alapján tudom mit gondolnak rólam, de már elfogadtam, igaz én is elhidegültem az emberektől elvagyok velük stb, de az emberi kapcsolatok a szememben egy nagy 0. Ne akarj mindenkinek megfelelni mert ez eleve egy bukott taktika, lehetetlen dolog. Saját magaddal legyél tisztában, 17 évesen még bármilyen hihetetlen van hova fejlődnie a személyiségednek, ez elkísér egy életen át, de pár év múlva már meg lesz a saját hit rendszered, és tisztában leszel magaddal, ha mások nem is, de én azt tanácsolom hogy ne engedj az elveid ből. Az emberek bántanak mert látják rajtad hogy tudnak bántani, ezzel próbálják a saját nyom0rult énképüket felépíteni, ezzel igazolják maguknak hogy milyen jó emberek pedig hidd el hogy azoknak akik téged bántanak, ezerszer ny0morultabb a lelki világuk. Nem vagy te rossz ember csak hagytad hogy ezt elhitessek veled. Ha ezt legyőzöd magadban, jobb lesz. Nem mondom hogy engem szét vet a boldogság mert egy szürke senki vagyok, de már nem is akarok több lenni. Te viszont még sok változás előtt állsz, ha megradadod a lehetőségeket néhány év múlva elfelejtheted az életed ezen szakaszát :)
2019. febr. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!