Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Magány, egyedüllét

A kérdés

Ha rossz vagyok embernek, akkor miként viselkedjek, hogyan tegyek másol kedvére, hogy ne utáljanak? Rossz ember vagyok.17L

Mindenki beszólogat, hol interneten támadnak, hol a valóságban. Már sehol sem jó... Úgy érzem, nem bírok megmaradni, legszívesebben öngyilkos lennék... Újból. Az emberek nagyon gonoszak velem, de talán megérdemlem. Én megítélni nem tudom, hogy jó vagyok-e vagy az emberek a rosszak, de eddig akivel összehozott a sors, mind ellenem fordult. Talán el kéne gondolkodnom, de hogyan? Kedves vagyok mindenkivel, ha ennél kedvesebb lennék, az már gyanút keltene az emberekben. Ha valaki bunkózik velem vagy beszólogat, (ugyanis neten rám szoktak írni, hogy csúnya vagyok) még akkor sem vagyok buta, egyszerűen csak annyit írok neki, hogy akkor nem kéne olyannal foglalkoznia, amit/akit utál. De ez mindig visszatérő, mindig van valami, ami miatt a mélybe zuhanok vissza, tehát a depresszióba. Nem tudok mit csinálni, még egy pasit sem tudtam eddig összeszedni, csak olyanokat, akik megcsaltak és addig provokáltak, míg nem szakítottam velük. Mit tegyek, hogy jobb legyek? Utálom magamat.

jan. 11. 15:56  Privát üzenet  

A válaszok
Dr. Imago nevű felhasználó válasza:

Nem vagy rossz. Ők rosszak veled.

A válaszíró 52%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont jan. 11. 16:01 Privát üzenet

Nem vagy te rossz az emberek a rosszak. Igaz 17 fele nincs pasi (pedig én is 17 vagyis mingyán' 18 vagyok)

Egyszerűen felejts el az ilyeneket én se kapok sose jót.. Ez van. Nem kell foglalkozni senkivel biztos hogy sokkal jobb vagy mint ők! :)

A válaszíró 43%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont jan. 11. 16:17 Privát üzenet

1. Nem érdemled meg.

2. Ne akarj mások kedvére tenni.

3. Ha utálnak, az az ő bajuk.

4. Magadra koncentrálj inkább, hogy neked mi a jó.

5. Profit.

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont jan. 11. 16:25 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szerintetek annak hogy ilyen sok magányos ember van lehet az az oka hogy sok a rossz ember?
Jogosan nem bízik már bennem? Rossz ember volnék? MOST MIT CSINÁLJAK?
Mi a véleményetek erről? Ennyire rossz ember lennék?
Miért vágyom arra hogy soha senki ne lásson, én a magam dolgaival szépen ellegyek és ne is tudjanak a létezésemről? 17/f
Szerintetek emiatt rossz ember lennék?
Mit tegyek? Ami óta nincs barátnőm szinte nincs kedvem semmihez! Nagyon egyedül vagyok. Több mint két éve csak szenvedek. Nagyon boldogtalan ember vagyok. Egyre jobban azt érzem...

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Magány, egyedüllét rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!