Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Csak engem irritál ennyire?

Csak engem irritál ennyire?

Figyelt kérdés

NAGYON irritál még a TV-be is amikor olyan fajta embereket látok, akik ismeretlenül is KB egymásnak esnek, ez a sok "trendi" és "menőnek" számító emberke, ecsetfejű szinte lánynak öltöző srácok, literszámra sminkelt haspólós, interneten élő pózoló pucsító kis "lányok"..

Csak engem irritál annyira hogy én vagy örökre egyedül maradok, de ilyen tutira nem leszek hogy beilleszkedjek ilyenek közé? Nem változok meg csak azért hogy billeszkedjek ahogy mások, van még korombeli (13-18) akibe még van remény? Jó lenne beszélni már olyanokkal is akik ezt elítélek és nem akarnak ilyenek lenni/változni hogy beilleszkedjenek..



2019. jan. 12. 02:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
72%
A tévében direkt azért nyomják ezeket hogy nézze a sok hülye hogy "némmá balhé van hehh". Aztán direkt butítják vele a népet. A valóság nem csak ez.
2019. jan. 12. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Igen, ez csak egy példa volt. De nagyrészt ez a valóság is. (insta/snapchat/facebook, nekem csak az utolsó van és "normálisan" használom)
2019. jan. 12. 02:45
 3/16 anonim ***** válasza:
84%

Figyelj ne a tv-n és az instagrammon szocializálódj

Én pl se tv-t nem nézek és instagrammot sem használok. Ezeken a dolgokon kívül ott a munka a suli ha meg jársz. Könyvek, sport-edzés, diákmeló játékok hobbi

Annyi lehetőség van más társaságok megcélzására hogy hihetetlen!

Példázl bem csak a piálós társaság létezik hanem igen is ha igényesebb barátaid vannak akkor már ha isztok akkor sem discoban v rnb klubbokban.

A lényeg hogy ne az átlagot vedd alapul mert nem a csürhébe kell tartozni. Építsd ki az utaidat az élet felé hidd el fontosabb mint majd 25környékén csak annyit felmutatni hogy egyszer nem dolgoztál és még hülye is vagy meg satnya. Test és elme fejlesztés!

22/N

2019. jan. 12. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
3-as nem ezzel foglalkozok csak de visszahúzódó és kicsit depressziós vagyok szóval nem járok sehova, eleve sincs kivel.. :/ Így meg maradt a net, mert hozzám hasonló embert keresek, aki valószínűleg ugyan úgy nem jár sehova :)
2019. jan. 12. 03:26
 5/16 anonim ***** válasza:

Figyi nekem 20éves koromig egy ember sem volt akivel eljártam volna. Én mindig a tipikus kocka ember voltam így találtam meg a párom ugyan úgy csak mi már együtt élünk.

Csak nekem a teenager koromig (ja amiota eszem tudtam alkesz agresszív faterral éltem 18-19-ig) az otthoni fizikai és mentális bábtás miatt volt fus meg a suliban a 0 barátság mert ki akar 2órákat alvó depressziós barátnőt :D (egy sima mahügány nem hoz depressziót ne beszéld ve magadnak ahhoz több kell pl nekem még a fentiek mellett még molesztálás is jutott...)

Engem a diák munka tett helyre 16-lettem takarodtam dolgozni suli után meg hétvégén. Jobb a munkaraoasztalatom és ott is sok jó ismeretséget lehet szerezni mai napig diákmelozom és a szakterületemen.

Nagyon sok felé kell nyitni és tanulni mert beleragadsz egy gumóba.

Viszont nekem már 3 lve nincs tényleges depresszióm(jup az orvos is kimondta ) mert kiűztük az életünkből a rettenetet(lásd kis nyomi történetem)

Csak arra akarok kilukadni becsüld amid van és tegyél azért hogy te mégtöbb légy. És koncentrálj a bagybetűs életre mert nem jó beleesni minden előzetes ismeret nélkül.

És hidd el minél több úton haladsz annál jobban azokat az embereket fogod megtalálni akikre szükségetek van egymással

Jó tanács/ angol német nyelv minél jobban nyomni meg vizsgát tegyél belőle és szuper vagy!:)

22/N

2019. jan. 12. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

A egyik kérdésre válaszolva nekem, nekem kéne depis lány, én is ilyen vagyok önbizalommal teli beképzelt lány nekem NEM KELL :) Olyan kell amilyen én vagyok, megért, és együtt gyógyulhatunk ki, ketten. Csak mert én nem akarok volt barátnőket meg ilyesmi, csak egy ember mellett maradni és kitartani, csak ott a gond hogy korombeli ilyen nincs, és én olyat szeretnék aki ezeknek mind megfelel, és ugyan úgy nem volt senkivel ahogy én se. Sajnos pár nap és 18 leszek, eddig semmit nem élveztem vagy értem el, magányos vagyok ismerkedni nem tudok, neten tudnék de itt pedig nem találok ilyen lányokat, pedig itt sok van de valahogy nem jön össze semmi, ahogy egész életembe.. És nem tudom meddig bírom még. Mielőtt megint tanáccsal jössz, magamért élni nem éri meg nekem, nem tudom magamat úgy szeretni hogy közbe a kutya se szeretett soha és nincs mellettem senki. úgy érzem én így nem vagyok semmi, ha még mások is folyton csak azt mondják hogy nem vagyok szerethető ilyen lányt meg sose találok, öljem is meg magam.. Ilyen bizalomgerjesztő emberek mellett sok esélye van hozzám hasonló embernek.. És igenis van ilyen lány, csak egyszerűen nem találom.. Ilyen kis instacsitrik pedig inkább köszi nem. Te viszont ügyes vagy hogy sikerült kijönnöd belőle és találtál valakit, legalább te már tudod milyen kicsit boldognak lenni és milyen érzés :)

Erről a barátnő témáról még annyit hogy nekem nem a kor és nem is a külső a leg fontosabb, mert külsőre el is várom hogy ne szépítkezés miatt legyen szép, egyszerűen csak tetszen az arca, ezen kívűl ha 14-18 között van a lány nem érdekel a 4 év korkülönbség se, ha van annyi esze a dolgokhoz és ő lenne az a lány. mondjuk felfelé a lány részére korkülönbség már nem jönne be.

2019. jan. 12. 04:10
 7/16 A kérdező kommentje:
-Az kimaradt hogy angolt sose tanultam de elég sokat értek belőle, viszont nem szeretnék tanulással többet foglalkozni maximum munkához hogy legyen kajára pénzem és ennyi bőven elég. 8 általános köszi elég volt a tanulásból és féreg emberekből :) Szégyen nem szégyen, nekem bőven elég
2019. jan. 12. 04:11
 8/16 anonim ***** válasza:
91%

Érdekes a diákmunkát tanulást totál ignoráltad.

Csak mondom hogy születésed óta nem aludni csak napi 2-3órát mert vagy püfölés v más itt csak rendőr tudott segíteni nem az ügyesség.


Ha kell valami amiért élj? Ezért írtam ott a diákmunkák tömkelege, nyelvtanfolyamok amikre megkeresgeted a pénzt (nekem pl azt is elvették 18-ig v számlára ment.)

De még a kollégák és más diákmelósokkal us ott a lehetőség ismerkedni. Na meg a sport otthon jol leveteti a feszkot ha van lehetőség mozogni én gyogy tesiztem még tesi orán is anno. No meg én minden pc-s játékkal játszom ha három havonta megyek inni valamit akkor is gamer bárba megyek de legtöbbször egyedül is be ülök csak játszani meg egy colát inni.

Annyi lehetőséged van embereld meg magad :D mert hamar leszel 20+ és akkor már számit a munkataoasztalat gyakorlat nyelv.... És a felelősség.

Én csak életre valo tanácsojat adok mert ketyeg az idő.

2019. jan. 12. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Ha egyáltalán megélem a huszat.. 7 éve semmi emberi kapcsolatom csak keléstől fekvésig gametkedés. Nem szeretem a közösséget meló még nincs sok kedvem nem s lesz főleg emberek miatt nem is találtak nekem. Sport pedig felejtős itthon edzek fogyok :p De arra se sok szükség van már.. Lehet csak 2 fele fogok válaszolni majd jó éjszakát :) Mindenre lesz kifogásom készülj..:)
2019. jan. 12. 04:29
 10/16 anonim ***** válasza:

Sry elgépeltem pár dolgot.

Am Pesten kívül is van diák munka ,(sokan ezt dobják vissza h nincs lehetőség pedig van nem egy diák szövetkezet, de magadtól is mehetsz alkalmi szerződésre céghez 15naposra)

2019. jan. 12. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!