Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Édesanyánk elvesztése után...

Édesanyánk elvesztése után van még remény a boldogságra?

Figyelt kérdés
Külföldre jöttünk ki együtt, ő segített nekem mindenben, nélküle teljesen elveszett és magányos vagyok. Kétségbe vagyok esve. Egyelőre van munkám, lakhelyem, de nélküle már nem olyan az élet mint azelőtt. Nem látom semmiben a jót, csak arra gondolok bárcsak együtt lehettünk volna még pár évet. Elvileg az idő majd segít és nem rég hunyt el, de nem tudom mit tegyek. 29/f

#egyedüllét #kétségbeesés #édesanya elvesztése
2019. jan. 14. 19:24
 1/3 anonim válasza:

Szia! Részvétem anyukád miatt.

A gyásznak időt kell adni, meg kell élni.

Vannak különböző fokozatai, amiken át kell esni.

Igen, az idő segít majd feldolgozni, de rásegíthetsz, hogy minél önállóbb próbálsz lenni, amire anyukád nagyon büszke lenne. Egyet ne tegyél, ne zárkózz teljesen magadba, mert akkor nagyon nehéz lesz, tapasztalatból írom. Apránként próbálj társaságba menni, vagy egy-egy séta, kirándulás, edzés, bármi átsegít.

Remélem hamarosan jobban leszel.

2019. jan. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sajnálom és részvétem :(

En is pont ilyen lelkis vagyok férfi létemre, de sajnos el kell fogadni hogy az élet már csak ilyen.

A szívnek rengeteg időre van szugsege hogy elfogadja vagy egyáltalán élni tudjon vele.

2019. jan. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezek teljesen természetes érzések, persze nagyon durva lehet. De nem nagyon tudsz mit tenni azon kívül, hogy kivársz, amíg könnyebb nem lesz a gyász. Ez egy hosszú, akár több éves folyamat is lehet, és része az életnek, normális dolog. Természetesen leszel még boldog, és elégedett, de nem most rögtön.
2019. jan. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!