Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ez tényleg számít akkor?

Ez tényleg számít akkor?

Figyelt kérdés
Sokan mondják, h a belső az igen is számít. De mi a helyzet akkor ha valakit a külseje miatt, már a belsőjére se lesznek kiváncsiak? Akkor ez az elmélet nem is létezik?
2019. jan. 16. 21:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hogyne számítana, azonban a külső is számít.

A külső nem számít akkor van igazából, ha a személy legalább átlagosan néz ki de egyedülálló a belsője.

(Nem összetévesztendő azzal, amikor valaki külsőre nagyon végletes..)

2019. jan. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez is egy ok amiért inkább neten szeretnék végre megismerni egy lányt. Előbb megismerem ki ő és milyen, utána meg a külső. A belső akkor is a leg fontosabb, ha van egy modellány akiért mindenki oda van (én szo szerint kb undorodok az olyanoktol de ez csak egy példa) de belül lenéző paraszt ,az kinek kell? Senkinek. De ha van egy csúnyácskább lány (aki nem sminkel meg ilyenek arra szokták ezt mondani nekem pedig az a SZÉP) de ő belül egy kincs, akkor ő kell. Ennyire egyszerű
2019. jan. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

2-es, tehát te undorodsz a modellányoktól, akik lenéző parasztok belülről. mi ez, ha nem lenézés? :D


ez a legjobb, amikor valaki úgy próbálja magát beállítani értékesebb embernek, hogy közben pontosan ugyanazt csinálja, amit másokban kritizál :D


te is válogatsz, csak te a potyára mennél...keresel visszahúzódó, szerény embereket, és úgy akarod beállítani, hogy rád vannak szorulva, sőt eleve téged érdemelnének ki, mert te is olyan kiváló ember vagy belül. :D


neten ismerkedni meg pont ezért gáz...bár veled egyszerű, mert itt is gyorsan kiderült, mi van a felszín alatt...de a legtöbben próbálják csak a pozitív tulajdonságaikat mutatni, kicsit tán még hazudni is, mert hát belefér(meg a másik fél is)...aztán mikor személyes találkozóra kerül a sor, akkor derül ki, hogy nem is olyan vagy, mint amilyennek megismert, mert hát ott már nem fogod tudni eltitkolni...

2019. jan. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem vagyok én se nagy se jó ember, szerintem alap dolog hogy egy ésszel rendelkező ember lenézi a kis netes lotyókat. Ez van, fogadd el.
2019. jan. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Na ez egy jogos kérdés....és igen, a külső alapján ítélnek, a belső le van sz@rva. Ha adott esetben jóképű a pali, vagy szép a lány, a teste is ideális, akkor lehet egy totál hülye, nagyképű stb..akkor társadalmilag biztosan nem egy magányos, számkivetett lélek. Ha csúnya...fuuu hát akkor ki van közösítve, a lelki értékeire meg fosnak...holott egy okos, kedves, barátságos személyről van szó. Az emberek 90%-a ilyen. Az a 10 % pedig értékeli a jóságot, és nem a külsőt tekinti.

Egyébként, aki valamicskét ért az élethez, az tudja, hogy nem tehet róla senki hogy milyennek születik. Az más ha valaki igénytelen....

2019. jan. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!